SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CELLULIT - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
moze cwiczenia i dieta
uwazam ze to w 9 8% skuteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
Hej :)
Ja duzo cwicze - 2,3razy wtyg chodze na silownie gdzie robie cwiczenia aerobowe i takie niewielkie silowe dla kobitek ;) do tego po silce ide na basen. Do tego zdrowo sie odzywiam i przy 180cm wzrostu waze 65kg wiec to nie jest duzo.
No ale moze po prostu takie geny mam hehe... czasami pewnych rzeczy sie nie 'przeskoczy' ;)
ale bede dzielna hihi moze sie wkoncu uda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
czesto wywolany przez genetyke oraz zmiany hormonalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 145
witam,
ja skutecznie pozbylam sie z celilitu w 3 miesiace,mialam na brzuchu, ramionach, udach, poprostu wszedzie;/
z doswiadczenia moge stwierdzic 1 rzecz, nie ma cudow. aby sie go pozbyc nalezy:
- zmienic nawyki zywieniowe
- cwiczyc, najlepsze jest bieganie, rowerek, no i oczywiscie aerobik "bums legs and tums"
-zero kawy, papierosow
-unikac soli i cukru jak ognia
-duzo plynow, glownie woda niegazowana minimum 2l dziennie plus dodatkowo gorzkie herbaty ziolowe( zielona, pu erh bardzo dobre!!!!)
-peeling gruboziarnisty 2x w tyg
-krem moj najlepszy sprawdzony CLARINS ale cena powala, rownie dobry jest LOREAL
-masaz, podczas nalozenia kremu ugniatac wyciskac do gory fald skorny
stosujac sie do tych zasad w 2 miesiace zmniejszyl sie o okolo 75% po 3 miesiacach moge powiedziec ze pozbylam sie okolo 90%. wiem jedno, ze sprawa celulitu, wymaga podejscia dlugofalowego, czyli jesli przestaniemy o to dbac, pojawi sie znowu i to bardzo szybko.
pozdrawiam i zycze wytrwalosci wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 145
witam ponownie, ostatnio przypomnialo mi sie o tym ze slyszalam o tabletkach na celulitis inneov, czy ktos uzywal?
sa efekty?
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
czytałam w gazecie przychylne opinie !
ale trzeba pamiętać ze rzeczy o których napisałaś wyżej to prirytet w tej walce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3647
cellulit to niestety sprawa wymagajaca wytrwalosci i czasu..
najgorsze jest to ze zauwazylam ze nie tylko zła dieta ma na to wpłym i brak ruchu ale teraz modne skinny jeans..
oczywiscie jako szczupla (;p) osoba zaopatrzylam sie w takowe spodnie i nie maja one swietnego wplywu na stan mojej skory..
ach ta cywilizacja..
podobno nasze babki nie znaly takiego problemu.
ale to chyba jakas brednia ( wyczytalam na necie przy diecie antycellulitowej ) bo przeciez wystarczy spojrzec na kobiety Rubensa..
no niestety teraz lato trzeba o siebie szczegolnie dbac chociaz wspolczuje osoba ktore teraz sobie o takich sprawach przypominaja typu odchudzanie na basen czy jezu mam cellulit albo musze wyrzeźbić plecy hehe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 216
Mam 20lat Dotad nie upawialam zadnego sportu,nie prowadzilam aktywnego zycia
Przy wzroscie 170cm waze 72kg oblegaja mnie same faldy ,sflaczaly brzuch zero miesni i galaretowate lejace uda rozciapujace sie na sofie jak plazma wpozycji stojacej zlaczajace sie wałki
Wiem ze bedzie to kosztowalo duzo czasu ,ale jestem gotowa na wszystko by trwale pozbyc sie fald i opon boczkow ibrzucha
Tylko jak Prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Zajrzyj do tematu " Od czego zaczac naprawde mojej sylwetki" bo nie chce mi sie pisac wszystkiego od nowa. Tam jest podobny problem dziewczyny ktora stracila figure i chce to naprawic. Korzystaj z wyszukiwarki, tu wszystko jest.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Wogóle te kremy cos pomagają czy trzeba ich kupić tone żeby pomogły
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kompresyjne zlamanie trzonow kregoslupa

Następny temat

Stabilizator stawu skokowego

WHEY premium