SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CELLULIT - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4666
Szkoda jednak, że efekt nie utrzymuje się dłużej, tylko około 6 miesięcy, ale jeśli komuś na prawdę zależy to nawet powtarzanie zabiegu ma dla tej osoby sens. Swoją drogą gdyby to leczyło trądzik to zrobiłabym wszystko, żeby wykonać ten zabieg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 345
Z tego co czytam to jest różnie, jeśli o cellulit idzie to podobno znika na dłuższą chwilę, ale jeśli kogoś krępuje to może tę chwilę wykorzystać na redukcję masy czyli bo ja wiem, basen na przykład.

O rozstępach nie wiem czy efekt zostaje, trzeba by spróbować.
z tego co czytam to http://www.scuolaeuropeamedicinaestetica.it/public/CARBOXYTHERAPY.pdf na trądzik też pomóc może, bo ja wiem...
Poczekamy zobaczymy czy w ogóle u nas to się pojawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4666
A tymczasem zbieramy fundusze, by mieć czym dysponować, gdy już będzie możliwość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 345
Jeśli to kosztować ma 150 złotych jak napisano... albo nawet te nieszczęsne 150 dolców na nasze to i tak wychodzi taniej niż te cholerne kosmetyki, którymi mazać się trzeba całe lata, żeby zobaczyć cokolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 478
...wszystkiego nie czytałam ale widzę że moja intensywność na siłce nie wystarczy...
CZAS NA ZMIANY :)
pozdroooooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271
hej kiedyś moje koleżanki rozmawiały o walce właśnie z tym problemem i zachwalały sobie jakieś kosmetyki, ale nie mam pojęcia jak się one nazywały postaram się o to zapytać
ok. już zapytałem się
chodzi o to
http://*******/h4zlm

Zmieniony przez - Glaedr w dniu 2012-09-04 17:39:42

Zmieniony przez - Glaedr w dniu 2012-09-04 17:40:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 96
Manf
Moja koleżanka miała celulit, dosyć spory.
Dieta i ćwiczenia, ja dziś tego nie widzę, choć ona nadal twierdzi, że ma, ja rozumiem- kobieta.

Moim zdaniem kremy nic nie dają, to podobnie jak te maści na rozstępy, ch**a dają trzeba do kosmetyczki z tym iść i tyle


Dokładnie, najlepiej udać się do kosmetyczki. Tylko nie do pierwszego lepszego salonu, a do kogoś kto ma pojęcie o tym, co robi. I co ważne nie można iść z nastawieniem, że 1 zabieg odmieni moje życie. Nic nie ma od razu

Zmieniony przez - kremoffki w dniu 2012-10-02 12:05:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 271
</a>
http://www.zdrowieiuroda.vivetia.com/produkt/art,7,krem-do-ciala-na-wyszczuplenie-cellulit-i-rozstepy.html
Ten krem jest naturalny. Przez to jest polecany dla alergików. Zresztą sami sprawdźcie opinie o tym wysokiej jakości produkcie


Zmieniony przez - Glaedr w dniu 2012-10-27 13:45:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Najlepiej zmienić dietę i popracować z ćwiczeniami ujędrniającymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7
ja bardzo dużo ćwiczę i do tego stosuję kremy i oliwki antycellulitowe - chłopak mi je wciera chętnie w nóżki.

Zobacz jak być piękną.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kompresyjne zlamanie trzonow kregoslupa

Następny temat

Stabilizator stawu skokowego

WHEY premium