SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CELLULIT - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Nawet jak kupisz tone to nie pomoga. Za to dieta trening + suplement diety CLA pomoze Krem moze byc jako ladnie pachnacy dodatek.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Chciałam zapytać czy to jest cellulit? wszędzie piszą że cellulit to jest pomarańczowa skórka a ja takiej nie mam.Mam natomiast zwiotczałą taką zwisającą skórę niestosowną do swego wieku.Wygląda to okropnie szczególnie na udach ale tylko z przodu nóg i rękach.
Ja nie wiem czy to nie jest może zanik mięśni bo to nie jest normalne.Wiele lat chorowalam na boreliozę i małam bóle stawów i mięśni.Czy to mogło mieć wpływ czy to jest nieodwracalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18
Zapomniałam dodac że zawsze mialam tylko coraz bardziej takie "rzadkie ciało" a możeto genetyczne ale nawet moja mama ma lepsze ciało na nogach -bardziej sprężyste.
Tak więc sama skórka pomarańczowa to jeszcze nic aż takiego ale takie ciąło zwiotczałe to juz problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
Używaj jakiś kremów ujędrniających jeśli uważasz, że skóra na udach jest zbyt zwiotczała. Na rynku jest wiele preparatów , które są bardzo skuteczne. M.in:
-Nivea z koenzymem Q10
-Soraya fioletowa
-Garnier żółty (dobry jest ten z kulką do masażu, w prawdzie jest ona bardziej do wygładzenia celulitu a skoro ty go nie posiadasz to nie powinna też zaszkodzić)
-EVELINE Slim Extreme 3D

Zmieniony przez - Maaalinkaa w dniu 2008-08-05 21:57:13

Zmieniony przez - Maaalinkaa w dniu 2008-08-05 21:57:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2228
od pół roku brałam Yasminelle- niestety odstawiłam je własnie przez cellulit;/ teraz walczę samotnie z nim;/ niestety hormony to hormony- wystarczy spojrzeć na ludzi stosujących sterydoterapie- bawoli kark, księzycowata twarz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61
heej, od dawna mam cellulit, co roku zawsze troche mi go przybywa, ostatnimi czasy zaobserwowalam na brzuchu i ramionach (przy scisnieciu).

jestem w miare szczupla.

uzywalam wiele kremow antycellulitowych, jednak predzej czy pozniej z roznych powodow przerywalam kuracje, najlepszy okazal sie LIPO PHENTOL VEGETAL YVES ROCHER okolo 50zl, jednak kupowalam go jakies 10 miesiecy temu.

we wszelkich kremach najskuteczniejsze jest to ze zachecaja do masazu i to on jest glowna przyczyna osiogania gorszych lub lepszych efektow.

im dluzej wmasowujesz kram tym lepiej.

z powyzszym preparatem jest taki problem, ze bardzo szybko sie wchlania i nie da sie dlugo masowac, dlatego staosowalam go raz dziennie i drugi raz garnier - bardzo dobry do masazu, jesli sie wchlonie, wystarczy zwilzyc dlonie woda i mozna dalej masowac (wlasnie, lepiej dlonmi nawet jesli kupi sie jakis garniera z masazerem, kulka itp - wg mnie - dlatego zawsze rozbrajalam te ich opakowania i nakladalam recznie)

uwaga z ugniataniem dla osob ktore maja delikatna cienka skore! zeby nie nabawic sie masy popekanych naczynek!!! bo nigdy nie bada miec konca przerozne zabiegi, a i portfel bardzo ucierpi.

obecnie zamierzam wznowic moja nigdy nie skonczona walke i choc juz po wakacjach to moze i lepiej, wieksza motywacja gdy w przyszlym roku, zaskocze znajomych bardzo krotkimi spodenkami ;)

co do swirowania na temat cellulitu.. choc uwazam ze mam go niezwykle duzo, to moj chlopak kampletnie tego nie widzi (czasem mysle, ze zyje w innym swiecie) to co mam to ewidentny cellulit ;]

jeszcze jedna sprawa, zamierzam zaczac kuracje tabletkami antykoncepcyjnymi.. do tej pory sie z tym ociagalam, bo balam sie skutkow ubocznych. i teraz znow sie wacham bo jednak mam duza sklonnosc do zatrzymywania zbyt duzej ilosci wody w organizmie, gromadzenia skorki pomaranczowej :/

czy ktos wie JAKIE TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE bylyby w takim przypadku najodpowiedniejsze?

oczywiscie bede sie jeszcze doradzac specjalisty ale to roznie bywa, wiem, ze Wy mozecie tez mi sporo powiedziec.

co jakis czas bede sie odzywac w tym temacie zdajac relacje z postepow zwalczania (chce wreszcie na dobre zmienic moja okropnie niezdrowa diete, wtedy bede mogla wiecej cos na ten temat powiedziec niz po doraznych bitwach z tym problemem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25
mam 27 lat, mniej więcej od 7 lat biorę pigułki; jestem w miarę szczupła(53 kg przy wzroście 165); cellulit mam mniej wiecej od 5 lat, kiedyś brałam Dianne i był większy, odkąd biorę yasminelle jest o wiele lepiej:) mniej zatrzymuje wodę, polecam
nie bralam nigdy żadnych tabletek na cellulit choć się skłaniam ku temu; nie mam tyle cierpliwości, by się masować, pillingować i gimnastykować, lubię zjeść pizzę i wypić piwko. Może tabletki to coś dla mnie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 93
olivka.fig
sprobuj tonalin cla 1000 olimpa ( tonalin- zastrzezona nazwa tonalin - najaktywniejsze izomery CLA )
ja jestem zadowolona i pare moich kolezanek tez :)

carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 290 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 588
Same tabletki nikomu nie pomogą. Trzeba wzmacniać regularni mięśnie, zdrowo się odżywiać, pić dużo wody, robić pillingi (bardzo pomaga) i stosowac żele antycellulitowe. Dopiero wszystko naraz (niestety) pomaga.

Od podstawówki mialam cellulit i probowalam wszystkiego. SKuteczne okazalo się tylko zastosowanie wszystkiego naraz, wtedy cellulit się naprawdę zmniejsza (choć w moim wypadku nie ginie nigdy - pewnie kwestia genów, bo mama i babcia są zacellulitowane od stóp do głów...). Nigdy nie bralam CLA ani innych tabsów. Może by spróbować?
Ale na pewno tylko w połączeniu z całą resztą.

PS. Wiecie co jeszcze pomaga? ALe to skutecznie? Rowerek treningowy - 30 minut dziennie 6 dni w tygodniu, przy czym UDA/BRZUCH/RAMIONA smarujemy trochę żelem antycellulitowym i owijamy folią spożywczą. NAPRAWDĘ POMAGA!!! WYpróbowałam.
ALe folia może być na skóze max 30 minut, czytalam ze po tym czasie jakies zwiazki chemiczne zaczynaja przenikac do skory - ale nie wiem czy to prawda.

Ściskam!

Jeśli Ci pomogłam SOG-nij mnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Folia spożywcza to ta przezroczysta??

Współczuję Wam laski cellulitu. Ja go nie mam co prawda widocznego, tylko jak mega naciskam skórę.

Uzywam serii Eveline 3d i jest świetna

siabaraba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kompresyjne zlamanie trzonow kregoslupa

Następny temat

Stabilizator stawu skokowego

WHEY premium