SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CELLULIT - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
wiesz, dobra deta tez duzo daje, wyklucz chociazby konserwanty, chociaz trudno o to ale mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
zwrócę na to większą uwagę niż teraz, na ile się da staram się pilnować takich rzeczy
ale dzięki za sugestię


chyba sama przetestuję w końcu ten cały guam hihi i zobaczę czy warto w to inwestować w ogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 575
Ja stosowałam Guam - kupuje na Allegro i uważam że to jest rewelacyjne. Wracam do tych zabiegów średnio raz na rok. Trzeba tylko kupować u sprawdzonych sprzedawców koszt to ok. 200 zł, ale naprawde warto. Ja ćwiczę od dziecka, nienawidze tłustego jedzenia, nie palę, piję okazjonalnie i cellulit żyje na moim ciele swoim własnym życiem.Aaaaaa i jeszcze polecam peeling z kawy - tanie i rewelacyjne.

każdego dnia budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam
mój blog: http://www.sfd.pl/Blog_treningowy_matkozaura-t678599.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
Apolonia - dziękuję za odzew
super że na Ciebie to działa, mam tym większy zapał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
Dużo o tym czytałam i wszędzie przewija się kawa jako dobry środek na celulit. Swego czasu używałam pilingu z kawy (łyżka kawy sypanej wymieszana z żelem pod prysznic) ale znalazłam w sklepie preparat Vichy Destock, który już zawiera kofeinę. Świetnie się wchłania skóra jest delikatna i rozluźniona. Polecam wszystkim!

-Spójrz przez okno, co widzisz?
-Nic jest noc.
-Nie to cień mojej duszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 597
przy kosmetykach z kofeina nalezy uwazac, gdyz po dluzszym stosowaniu moga pojawiac sie tzw "pajaczki", rozszerzone naczynka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 575
Nie wiem czy czytałyście ostatnio inne fora, ale na jednym z nich laska daje przepis na pozbycie sie cellulitu za pomocą....... odkurzacza !!!!!!! U niej podziałało po 3 tyg. Pomysł wydaje się być absolutnie hm......smieszny, na forum laski się z niej nabijały - ale jakby sie nad tym zastanowić to te pompy ssące w salonach mają takie same działanie. Ja mam odkurzacz z regulacją siły ssania i ostatnio jak koło niego przechodzę to tak mnie kusi :D:D:D:D:D:D
choć jak wyobrażę sobie jak siedzę z udem wciąganym przez odkurzacz to wciąż się śmieję :):):)

każdego dnia budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam
mój blog: http://www.sfd.pl/Blog_treningowy_matkozaura-t678599.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 597
o matko)...hmm.....sa urzadzenia ktore na pierwszy rzut oka moga sprawiac takie wrazenie ze dzialaja podobnie jak odkurzacz...ale...:D:D nie moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 575
zgadzam się, ze to śmieszne, ale mój odkurzacz mówi do mnie - podejdź przekonaj się :D:D:D:D:D:D:D

każdego dnia budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam
mój blog: http://www.sfd.pl/Blog_treningowy_matkozaura-t678599.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 597
i ja na swojego patrze tez laskawiej;))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kompresyjne zlamanie trzonow kregoslupa

Następny temat

Stabilizator stawu skokowego

WHEY premium