SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CELLULIT - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56
Też miałam kiedyś duży problem z cellulitem. Ale odkąd zaczęłam chodzić regularnie na siłownie i ćwiczyć w domu, do tego unikałam słodyczy +peeling 2 razy w tygodniu znacznie minął co nie znaczy, że go nie ma. Do tego przetestowałam wiele kremów na cellulit i tych droższych i tańszych i jak dla mnie o dziwo najlepszy jest najtańszy z nich czyli antycellulitowy cztery pory roku. Fajnie uzupełnia dietę i ćwiczenia, bo wiadomo, że od samego kremu problem nie zniknie pzdr

...wiem, że jestem lśnieniem i okamgnieniem, że będe wspomnieniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
hmm, no ok. A może ktoś stosował doustne preparaty jak inneov-cellulit lub cellesene? będę wdzięczna za opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja tam nei wierze w takie rzeczy...
lepiej pobiegac troszeczke pocwiczyc
prysznic zimny z cieplum na przemian delikatny masaaz i po cellulicie.
tabletkami sie niczego niezliwkwiduje.,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
ejj a w ogole jak to jest , że nawet szczupłe dziewczyny mają nie wielką ale mają ilość cellulitu? od czego to zależy? malo ruchu , zła dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
tak cellulit wystepuje przy niewłaściwych nawykach żywieniowych.
oczywiście brak ruchu także jest sprzyjający rozwijaniu się pomarańczowej skórki.
lecz gdy kobieta prowadzi zdrowy tryb życia( odpowiednia dietka _ruch) cellulit uwarunkowany jest genetycznie lub neiwlaściwy poziom estrogenu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 376
Przetestowałam w tamtym roku Nivea (ten niebieski) i jestem bardzo zadowolona, jest wydajny i w dosyć przystępnej cenie, teraz od 2 miesięcy znowu go używam i mam o wiele lepszą skórę, a niestety problem z cellulitem mam znaczny ;/
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59
jej, nizła masakra z tym cellulitem, ja też mam z tym poważny problem i dużo ćwiczę i wcieram kremy, ale średnio się odżywiam... poza tym rzecztwiscie wydaje mi się, że tabletki antykocepcyjne zwiększają cellulit w moim przypadku to zaobserwowalam. A sauna? czy sauna pomaga redukować cellulit? na przemian z komorą lodową? i cardio w pasie lun spodenkach, może go redukować?

będę wdzięczna za odpowiedź,
pozdrowienia serdeczne dla Wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
hej!Ja mam straszny cellulit na udach i posladkach brr w krotkich spodenkach wstydzilabym sie wyjsc... A cwicze ok 2-3razy w tyg na silowni+basen, do tego zdrowa zywnosc i nic... Dodam,ze szczupla jestem i nigdy nie mialam nadwagi. Masakra!Ale zabieram sie za tabletki (wyciag z zielonej herbaty+LCD(kwasy tluszczowe)+L-karnityna) i mam nadzieje,ze to cos pomoze :) bo wakacje zblizaja sie wielkimi krokami hihi

Czy ktos z Was bral tego typu tabletki?

Zamowilam te z Olimpu.

Mozecie powiedziec czy one dzialaja?

Bo ja juz nie wiem co zrobic z tym okropnym cellulitem :(

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 537
hej! ja właśnie też jestem dość szczupła, biegam 2 do 4 razy w tygodniu (w zależności od czasu, zawsze 4km na stadionie plus droga tam i z powrotem ),słodyczy jem b. mało,a cellulit mam po prostu koszmarny... jak ścisnę skórę to mam go nawet na łydkach i ramionach, na udach, brzuchu i pośladkach widoczny gołym okiem :/
Od jakiegoś czasu nie biorę już tabletek antykoncepcyjnych, robię też te naprzemienne natryski i powiem szczerze - efekty są minimalne :(
Może ma ktoś pomysł co mogę jeszcze zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26
no wlasnie!ten sam problem mam! prysznice daja tyle co nic, robilam tez wszelakie masaze roznymi gabkami itp, to byly efekty tuz po takim masazu - wiadomo, skora byla dobrze ukrwiona, wiec mniej cellulitu bylo widac. Ale jakis wiekszych efektow nie bylo.
Jak zaczne jesc te tabletki to dam znac. One ponoc bardzo dobrze dzialaja na przemiane materii i na rozbijanie tych grudek tluszczu pod skora,ktore tak widac :(
Zobaczymy:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kompresyjne zlamanie trzonow kregoslupa

Następny temat

Stabilizator stawu skokowego

WHEY premium