SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz problemy z rozplanowaniem siłki? Ten wątek jest dla Ciebie - napisz do nas

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3965

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979




Zmieniony przez - Kelton w dniu 2008-06-04 12:14:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 437
Jak narazie to mam tylko problem z miejscem, na mojej siłowni już sie nic nie mieści, a tylko atlas jest kupowany :) ławke ze skosem, modlitewnik, półsztange i dodatki robiłem sam.

Coś jest niemożliwe, dopóki zjawi się ktoś kto nie wie, że to jest niemożliwe i to robi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Nager: To może odpuść Atlas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 437
mam złamaną kość łódeczkowatą, więc atlasu raczej nie odpuszcze, a pozatym w atlasie jest wyciąg i stacja na nogi, a zamiast niego wątpie żebym coś zmieścił.
A tak to mniej więcej wygląda... http://img382.imageshack.us/my.php?image=siowniane8.png :)

Ewentualnie jak mnie najdzie dowieszam między modlitewnikiem a atlasem worek. A teraz tworze ławeczke skośną na brzuszki i będzie stała po środku wszystkiego albo wisiała gdzieś na ścianie.



Zmieniony przez - Nager w dniu 2008-08-07 23:28:49

Coś jest niemożliwe, dopóki zjawi się ktoś kto nie wie, że to jest niemożliwe i to robi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Nager:Extra rozplanowane :) Z takim złamaniem możesz ćwiczyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 437
Ćwiczyć moge, ale sztanga i prosty gryf odpada ;/, nie moge dłoni wygiąć za bardzo.

Coś jest niemożliwe, dopóki zjawi się ktoś kto nie wie, że to jest niemożliwe i to robi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Nager: Szybkiego powrotu do zdrowia życzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
A jeśli ktoś ma już kupiony cały sprzęt innej firmy (muszę dokupić jedynie wioślarza, stojak na hantle+sztangę i modlitewnik) ?
Też udzielacie porad jak to porozstawiać? Pokoik mam mały, jakoś to upchnąłem ale potrzebuje jeszcze te 3 sprzęty wcisnąć
Porada jest płatna/bezpłatna?

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Ss: Jak prześlesz fotki co postaram CI się pomóc, ale większe doświadczenie mam z naszym sprzętem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
Kupię wioślarza i od was 2 stojaki i podeślę foty co i jak. Mam sprzęt York'a bo kupowałem na kredyt więc musiałem w sklepie. A skoro już miałem wydać więcej $$ to wolałem coś bardziej markowego i bezpiecznego.

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Ss: U nas też możesz na raty brać, a jak chodzi o sprzęt myślę że w tym przedziale cenowym o którym rozmawiamy KELTON oferuje najwięcej. Dostaniesz stojaki zrozumiesz ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kelton zestaw Avenger I - dwa osobne stanowiska do ćwiczeń - zbuduj z nim MEGA BICA

Następny temat

Jaki sprzęt zakupić ?

WHEY premium