SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CELLULIT - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
Nie wiem czy ktoś wspominał o domowym sposobie na cellulit - nie przeczytałam wszystkich postów :P ale wspomnę o tym co ja robiłaby gdyby nie miała takiego słomianego zapału :/ wiem, że pomaga trochę z autopsji, trochę z opowieści, a to przepis: fusy z kawy połączone z cynamonem.. można dodać soli do kąpieli i trochę żelu pod prysznic - by papka była bardziej w formie ciekłej niż stałej taką miksturę wmasowuje się w miejsca newralgiczne
Pomaga..na serio
Pozdrawiam i powodzenia!

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
no, taki kawowy peeling w ogole dziala dobrze na skore
choc nie probowalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MS-Ania Marbo-Sport
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 820 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
No, no można połączyć pożyteczne z pożytecznym ;) Nawet jeśli ten pieroński cellulitis jest nie do pokonania - dużym walorem może okazać się gładziutka skóra, która trochę odwróci uwagę .. jak Bóg da

twardziele nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły

[email protected]
www.marbo-sport.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 711
widzę, że nie tylko ja maltretuję ciało bańkami chińskimi i wszelkiego typu zasysaczami
strasznie nie lubię masowania, bardzo, bardzo trudno mi się zmobilizować do nich (wolę dodatkowe serie wykroków etc robić niż masować tyłek heh ) ale... MUSZĘ
tak mi się pogłębił cellulit, że... im więcej ćwiczę na pośladki, tym bardziej do paskudnika widzę...
masuję bańką ze średnią regularnością, częściej takim drapiącym masażerkiem z Rossmana do tego przy kąpieli gąbka Syrena... wklepuję balsam jakiś rozgrzewający antycellu, GUAMu w końcu nie kupiłam, przeglądałam fora w poszukiwaniu opinii o nim, i tyle co zadowolonych, to chyba i tych bez efektów jest.. więc mam nadal mieszane uczucia.. staram się jeść rozsądnie..
może wrócę do moich antycellulitowych ziółek, kiedyś w przypływie desperacji kupiłam ale po miesiącu chyba jakoś zarzuciłam picie wywarów...

piksów nie odstawię, ale może zmienię na miesiąc-dwa na jakąś inną kombinację horm..


trzeba działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
a ja zakupiłam butki reebok easytone i chodze nich codziennie po biezni, zobaczymy czy rzeczywiscie cos dadza, chociaz podczas treningu czuje bardziej pupe i łydki:P




Zmieniony przez - shinsei w dniu 2010-05-19 20:15:39

Zmieniony przez - shinsei w dniu 2010-05-19 20:15:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
daj znac po dluzszym uzywaniu, slyszalam o tych butach, ciekawe jak dzialaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie

Czytam wlasnie caly watek od poczatku. Chce Wam powiedziec,ze ja mialam okropny cellulitis. Wprowadzilam diete redukcyjna, zeby pozbyc sie tluszczu.Pije okolo 2.5l dziennie- w tym duzo zielonej herbaty. Zaczelam tez cwiczyc 5razy w tyg areoby( bieganie, orbitrek i steper - na zmiany) . W domu wieczorem wklepywalam Guam Lacote. Rewelacyjny produkt. Cellulit nie powiem , ze zniknal. Ale jest mniej widoczny niz wczesniej. Dlatego wiem,ze zdrowa dieta i cwiczenia pomagaja.

Shinsei, czy model , ktory kupilas to ten na zdjeciu?? Ja szukam po sklepach sporotwych w moim miescie, ale nie moge znalezc. Jesli mozesz podac, gdzie je kupilas, bede wdzieczna.
pozdrawiam

Zmieniony przez - dorothy77 w dniu 2010-05-21 08:16:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
dorothy ja zamawilam przez internet
mama model easytone trend

tylko czarne




w sumie biale ladniejsze, ale ja w nich cwicze a nie chodze po miescie



Zmieniony przez - shinsei w dniu 2010-05-22 18:16:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shinsei dzieki, wlasnie zamowilam i tez przez internet :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
napiszcie później o efektach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kompresyjne zlamanie trzonow kregoslupa

Następny temat

Stabilizator stawu skokowego

WHEY premium