SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CELLULIT - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Na pierwszy rzut oka rodzaj schoppera. Uzywam tego w zabiegach, aby pobudzic krazenie.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
dzieki za fotke i wyjasnienie

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1843
FAJNE, CIEKAWE.. JUTRO LECE SZUKAC TAKIE COSIK... NO A JAK TRZEBA WSZYSTKIEGO SPROBOWAC.. DZIEKI OSKA WIELKIE..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Dawno nie bylo tu nic pisane, ale chcialabym cos polecic na ten nieszczesny cellulit. Nigdy nie mialam z tym problemow jakis duzych, ale jak u wiekszosci kobiet po mocnym scisnieciu uda z tylu i posladkow pojawial sie lekki cellulit. Teraz robilam sobie mala redukcje i do tego dorzucilam takie suple jak L-Carnitynka , witaminy, blonnik i CLA. Nawiazujac wlasnie do tego polecam CLA na takiego typu problem, bo reguluje przemiany tluszczow w organizmie. Dzieki temu ze robi "porzadek" z naszymi tluszczami a wyglad skory sie poprawia i cellulit znacznie zmiejsza. Oczywiscie jesli efekt ma byc lepszy i pieniadze na CLA nie zmarnowane przydaloby sie dorzucic dietke niskoweglowodanowa i jak najwiecej wysilku fizycznego( cwiczenia silowe i aerobowe). Zeby to wszystko mialo sens przydaloby sie tak 2 miesiace na tym CLA , nie mniej.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
fajny temat:) też mam z tym problem:/ ja żeby cos z "tym" zrobic stosuje sobie dietke ćwicze i od tygodnia uzywam serum ujędrniające i modelujące sylwetke z Eveline bo poleciła mi je koleżanka:) czy moze ktoś kto się zna może się podzielić ze mną swoimi spostrzeżeniami czy ten produkt jest dobry?? coż ja bym zrobila żeby nie miec problemu z cellulitem... co do gąbki moja kumpela stosowała rekawice to masażu i mówiła ze widzi rezultaty w sumie może warto spróbowac ale zapomniałam o tym dopiero czytając to forum mi sie wspomniałao:) dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
hmmm...widze ze temat zamarł...:( i nikt nie odpowiedział na mojego pościka:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no może na razie niema tu kogoś kto używał
bądź konsekwentna w trzymaniu diety, ćwiczeniach + te masaże, nie trać cierpliwości to rezultaty też powinnaś widzieć
bylebyś nie nastawiała się na natychmiastową poprawe

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
ja mam ten balsam z Eveline wyszczuplajaco ujedrniajacy. Fajnie uczucie jak sie nim posmaruje ,ale nie sadze zebym od tego nie miala celulitu. To raczej zasluga diety cwiczen i tez wlasnie CLA , a krem moze jedynie to wspomoc.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
nowy balsam a raczej zel nivea jest dosc fajny, nazywa siegood-bye cellulite...ladnie napina skore, nie wysuszai ujedrnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 121
Eveline ma podobne działanie bo kiedyś się zastanawiałam nawet który kupic Nivea czy Eveline. Ale może spróbuje tego Nivea:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kompresyjne zlamanie trzonow kregoslupa

Następny temat

Stabilizator stawu skokowego

WHEY premium