SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cellulit sposoby "walki"

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 177
Jeśli możecie to powiedzcie których sposobów używacie by pozbyc sie cellulitu i zmniejszyc obwody ud
Co jest skuteczne?
- zele antycellulitowe(pilingi, maseczki itd)
- cimne prysznice (tzn. bardzo zimne trwajace okolo 5min)
- chlodno-gorace prysznice
- biegi, skakanka, rower, basen itd.
- dieta(jesli tak to jaka)
- masaze
- picie duzej ilosci wody
- inny pomysl
właściwie to cellulitu to nie mam , moze gdy sie ktos bardzo przyjrzy, jednak nie mam ladnych nog;/
Pomocy mam 16 lat i 54cm w udzie przy 76cm dlugosci nog jestem zalamana
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
Dietę najlepiej,żeby zrobiła to osoba doświadczona w tym wypadku dietetyk ułoży on dietę specjalnie do Twoich potrzeb.Myślę,że pływanie,bieganie,jazda na rowerze i skakanie na skakance będzie pomocne w walce z cellulitem.

Żyj jak pustelnik,trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
A jeszcze jedno wydaję mi się,że Twoje nogi są całkiem w porządku.Nic się nie przejmuj jest dobrze Pozdrawiam

Żyj jak pustelnik,trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 177
właściwie to może i racja, chociaż chciałabym pozbyć się około 3cm w obwodzie... staram się już długo powolutku schodzi (zaczynałam 56,5) długo składany tłuszczyk nie chce tak łatwo ustapić, ale cóż trzeba walczyć :D mi chodzi głównie o proporcjonalność ciała. Przy 80cm w biuście, 65cm w talii i 90 w biodrach 54 w udzie nie jest estetyczne, zreszta utrudna zycie w dobieraniu np spodnii ktore zawsze odstaja mi w pasie:( nie chodzi tu o jakies "wymysły" tylko zwykla logike i proporcje. Dzieki bardzo i czekam na dalsze wskazowki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 738
Więc za miast spodni wkładaj spódniczki i problem z głowy

Żyj jak pustelnik,trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 596
Cellulit najczęściej wynika z nieprawidłowego odżywiania i to niekoniecznie z jedzenia za dużo. Problemem jest szczególnie mięso, zwierzęta są szprycowane hormonami i innymi świństwami, szczególnie kurczaki. Dlatego zastąpienie mięsa czerwonego drobiem, chociaż zalecane, często przynosi odwrotne skutki.
Przede wszystkim odstaw wędliny z supermarketu i tanie mięso.Lepiej jeść mięso rzadziej ale lepsze gatunkowo.
Do tego ćwiczenia, cellulitu nie zlikwidują, ale więcej mięśni i mniej tłuszczu to po prosu mniej masz tkanki która się może w grudki zbierać.
Jeśli chodzi o różne suplementy to cellasene jest niezły, choć drogi. Ja go nie brałam, ale moja mama korzystała i mimo braku ćwiczeń i specjalnej diety stwierdziła poprawę.
Kremy można stosować tylko dodatkowo, mogą lekko napiąć skórę. Choć moim zdaniem, jak się nie ma nadmiaru kasy to lepiej karnet na siłke kupić i skórę zwykłą oliwką dla dzieci nawilżać i masować.
a poza tym...cellulit najlepiej pokochać, bo wszystkie kobiety go mają :D

Wolisz piękne kobiety i szybkie samochody czy odwrotnie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
po pierwsze zmiana nawyków zywieniowych.
wyeliminowanie (oczywiscie na ile to mozliwe) nasyconych kwasów tłuszczowych.
cwiczenia. rowerek jest bardzo
zele i inne gówna mozesz dorzucic jezeli poprawi ci to samoopoczucie.ogolnie moga do tego wsyztskiego byc ladnie pachnacym dodatkiem.ale to moje zdanie oczywiscie.
podczas kapieli mozesz robic masaze (+ woda ciepla z zimna na przemian-wpływa ogolnei korzystanie na ciało krązenie itd)
ale zapewniam cie ze zaczynasz jesc inaczej tydzien i twoj cellulit jest juz mniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61
jeśli masz możliwośc: CHODZENIE PO GÓRACH u mnie byly efekty nawet po 3 dniach, niestety nie mieszkam w gorach ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Ja smaruję się kawą z kremem antycellulitowym i owijam się folią. Jak na razie cellulit schodzi

Domowe sposoby na cellulit: www.cellulit.net.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poważny problem z porannym wstawaniem...

Następny temat

problem z penisem

Wiecej