SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej po czterdziestce

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Z O R EK

Ja na własnym przykładzie widzę że nie ma czegoś takiego jak ,,bariera wieku,, ,no może regeneracja gorsza ale wyniki można dalej robić a nawet podejmować próby bicia rekordów....



W wieku ponad 20 lat mój rekord w podciąganiu na drążku wynosił 20 razy.
W wieku ponad 60 lat mój rekord wynosi 33 razy.
Wniosków nie będzie - będzie cytat kolegi, świadka mojego "wyczynu".
"Gdybyś miał 20 lat podciągnąłbyś się chyba ze 60 razy"
Pytanie: kiedy miałem większe możliwości (potencjał)?
Kiedy miałem 20 lat czy teraz kiedy mam ponad 60 lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Giaurnemo
W Z O R EK

Ja na własnym przykładzie widzę że nie ma czegoś takiego jak ,,bariera wieku,, ,no może regeneracja gorsza ale wyniki można dalej robić a nawet podejmować próby bicia rekordów....



W wieku ponad 20 lat mój rekord w podciąganiu na drążku wynosił 20 razy.
W wieku ponad 60 lat mój rekord wynosi 33 razy.
Wniosków nie będzie - będzie cytat kolegi, świadka mojego "wyczynu".
"Gdybyś miał 20 lat podciągnąłbyś się chyba ze 60 razy"
Pytanie: kiedy miałem większe możliwości (potencjał)?
Kiedy miałem 20 lat czy teraz kiedy mam ponad 60 lat?


I wszystko w temacie ,tak trzymaj....oby ta energia udzieliła się innym ,,starszakom,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Dokładnie, do roboty lenie :) Ja się za siebie wziąłem , nie miałem czasu ani zapału przez poprzednie 20 lat. W każdym razie widzę postępy, jedyny problem mam z tłuszczem na brzuchu , ach i te wzdęcia na dodatek :) Ale nie zraża mnie to i robię swoje :)

Marre

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12
Cześć,
Wszystko fajnie z tymi treningami, ja tez sie nie oszczędzam, mam 43 lata, 3 razy w tygodniu siłownia , 3 razy basen( nam male dzieci i muszę za nimi nadążyć ), ale od kilku tygodni dokucza mi ból w łydkach, szczególnie w nocy, przesilenie, problemy z krążeniem, a moze normalna w tym wieku, doradźcie cis, z góry dzieki wielkie
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12
Marre, tez miałem tłuszczyk na brzuchu, interwały załatwiły sprawę, a 2 tygodnie wytopilem 2 kg tego świństwa ,
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
zacznij może od suplementacji magnez/potas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
Wprawdzie nie powiem z osobistego doświadczenia ponieważ dopiero 30stka Natomiast pewien miły kolega w wieku 50 lat potrafi zjeść w próbach wytrzymałościowych większość o połowę młodszych.

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 66 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 168
Dziadkowie są bardzo ambitni, niestety szczególnie regeneracja po wysiłkowa trwa dużo dłużej. Przynajmniej w moim przypadku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
Nie dotyczy to tylko Panów. Wczoraj nie pamiętałem, lecz pewne dziewczę 49 lat ma ciało lepsze od mojej byłej która ma lat 24 Przy tym mam wrażenie, że duża role odgrywa psychika. Sam im lat więcej to treningi są bardziej wydajne. Przychodzi się na trening faktyczne trenować a nie rozmawiać z kumplem itd.

... .. .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treninng z ekspanderem - film i opis ćwiczeń

Następny temat

Facet po 40 i jego hormony

WHEY premium