SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
I plan na jutro

Napoje: woda, kawa, herbata
Warzywa: pomidor, papryka i zastanawiam się nad cukinią do gulaszu z serduszek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Dziś mam w planach zrobić trening A ale chciałabym go trochę bardziej dostosować pod moje potrzeby.

TRENING A
1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami – czy mogę wchodzić na miękką kanapę czy lepszy jest jakiś stabilny taboret?
5) wznosy z opadu – to tego ćwiczenia układam na kanapie piramidę z poduszek, chyba lepszym rozwiązaniem będą supermany
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem
I jako dodatkowe ćwiczenie wzmacniające podnoszenie nóg leżąc na boku

Planuję również przejść przez ćwiczenia dla połamańców od Obliques
https://www.sfd.pl/Ćwiczenia_jakie_każdy_połamaniec_;__wykonywać_powienien-t722248.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Szukaj czegoś stabilnego. Nic miękkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Dzięki tak też myślałam.

Dziś mam próbę charakteru w pracy. Wszyscy zamawiają chińszczyznę,a mi na samą myśl ślinianki zaczynają mocniej pracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Pomysl sobie,ze mieso, ktore tam jest to odpady, serio. Nikt nie daje do fast fooda dobrej jakosci skladnikow. I po co to pchac w siebie? Chcesz fast food, to zrob sobie stir fry'a w domu, to jest wlasnie fast food, bo szybko i prosto sie robi. Mnie sie oczy swieca na widok steka...oh poledwiczko wolowa, moja ty milosci :)


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2015-07-23 10:34:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Myślę cały czas o urlopie, na który jadę za miesiąc i to też pomaga. Najgorzej będzie jak już im te żarcie przywiozą…

Przeglądałam dzienniki innych dziewczyn z podobnymi figurami do mojej i zauważyłam, że one jedzą mniej niż ja. Ustaliłam zapotrzebowanie za pomocą kalkulatora na potreningu.pl dla swojej wagi, wzrostu i ćwiczeń siłowych 2-3 razy w tygodniu. Mi te ćwiczenia wypadają zazwyczaj 2 razy w tygodniu i oprócz nich nie robię nic innego. Boję się, że za dużo jem i obleję się tłuszczem. Nie wiem czy tyje na tym rozkładzie. W lipcu moja waga waha się od 49 kg do 53 kg. Dziś rano na wadze było 51,3 kg a w poniedziałek 53,3 kg. Wiem, że jest za wcześnie na jakiekolwiek wyniki ale boje się, że ćwiczę nieproporcjonalnie do tego ile jem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ok, jedna trzecia Twoich wegli pochodzi z chleba. Zamiast normalnego posilku jesz kanapki...z poledwica sopocka czyli wyrobem watpliwej jakosci. Jakies mlemixy i inne wyroby tluszczopodobne wyrzuc natychmiast. To nie jest dobra miska. To budowy miesni potrzebny jest dodatni bilans kaloryczny i przeciazenie wlokien miesniowych, aby stymulowac je do wzrostu. Jezeli bedziesz jechac na chlebie itd to zalejesz sie. Nie od niego samego, ale od kiepskiej jakosci i malo zroznicowanych zrodel ww. 250gr wegli to faktycznie duzo jak na Twoja aktywnosc. Waga nic nie mowi. Mnie skacze to tu to tam, bez szalu co prawda, pod czym widze skosne miesnie na brzuchu i prazki na przednim aktonie naramiennego.... i co utylam? Yyy nie. Waga cos tam poskakala i co z tego? Patrz sie w lustro laska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Wiem, że mam problem ułożeniem sensownej diety. Całe życie słyszałam „jedz bo jesteś za chuda”, „tobie to nie zaszkodzi i tak jesteś chuda” , „kto jak kto ale ty nie musisz się ograniczać” itp. Nigdy nie byłam na żadnej diecie, nigdy nie ograniczałam się z jedzeniem, nigdy tez nie zastanawiałam się nad tym co jem. Zasze jadłam to na co miałam ochotę. Jeśli coś mi smakowało to jadłam dotąd aż nie mogłam już więcej w siebie wcisnąć.
Moja rodzina uważa, że mi odbiło. Jestem najchudsza zarówno u mnie w rodzinie jak i w rodzinie męża. Wszyscy uważają, że stosowanie w moim przypadku zdrowej diety i ćwiczeń to fanaberie. Co prawda mój mąż wspiera mnie w moim postanowieniu bycia jędrną i wysportowaną ale jednocześnie podstawia mi pod nos pyszne kanapki...

Właśnie dlatego napisałam na forum. Z Waszą pomocą dużo łatwiej przyjdzie mi wyeliminować błędy, w których byłam utwierdzana przez lata. Niestety początki bywają trudne. Mam nadzieję, że z czasem uda mi popełniać jak najmniej błędów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 1023 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 38195
Spoko... małymi krokami... zamiast kanapki 3 razy dziennie jak wczoraj ;), może wystarczy raz dziennie. Polędwicę sopocką zamień na domową wędlinę. Ja w kółko piekę schab - zero roboty. Rostbef też nieźle wychodzi na kanapki i można go kroić na cieńsze plasterki niż schab. Polędwiczki wieprzowe, pierś z kurczaka. Szynkę można ugotować.

"If you want to have the body you never had, you must do things you’ve never done." http://www.sfd.pl/annajak__wraca_do_formy-t1073805.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://breakingmuscle.com/mobility-recovery/4-safe-and-effective-ways-to-work-out-with-a-cranky-knee

łap.Na tej stronie jest od groma artów dla połamańców. Fizjoterapia, alternatywne ćwiczenia, stretche - właśnie dla osób trenujących.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak efektów - problem z dietą?

Następny temat

Redukcja - proszę o radę

WHEY premium