SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Oj tam oj tam.....troche wiary w siebie w zakresie spraw cukierniczych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Weekend był tragiczny i chyba lepiej jak go przemilczę.

2015-07-27 Poniedziałek
Miska nieliczona ale na pewno niedojedzona i na pewno za dużo węgli. Jak zwykle nie mogłam się zebrać po weekendzie

Za to zrobiony trening


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
2015-07-28 Wtorek
Plan na jutro


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Zgodnie z sugestiami Tetiszeri zmniejszyłam trochę ilość węgli (z 260 g do 200 g).
Plan, który wrzuciłam na dziś wykonałam w 100%. Gdy wczoraj planowałam miskę na dzisiejszy dzień trochę się bałam, że będę odczuwać brak tych 200 kcal w misce i pójdę spać głodna.
Jednak głodna nie jestem bo dojadłam w warzywach niewliczanych do rozkładu. Na 2 kkcal zjadałam mało warzyw bo mi się po prostu już nie mieściły. Trochę czuję się przez to jak oszustka bo miałam jeść mniej żeby się nie utuczyć a ja znowu kładę się spać z pełnym (zadowolonym ) brzuszkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Plan na 2015-07-29

Niestety przez @ dzień nietreningowy

Napoje: woda, herbata czarna, herbaty owocowe, kawa
Warzywa: kalafior, brokuła, pomidor, papryka, ogórek, sałata, rzodkiewka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Zrobiło się trochę zaległości więc uzupełniam.

W środę niestety nie udało mi się zjeść zgodnie z planem dwóch ostatnich posiłków. Gdy wróciłam z pracy zjadłam sos grzybowy z wieprzowiną na śmietanie z makaron, a kolacje przespałam. Podsumowując środa była niedojedzona (węgle pewnie przekroczone).

Generalnie, nie wiem czy to przez @ czy pogodę, ale cały tydzień był kiepski pod względem samopoczucia. Miałam doła, nic mi się nie chciało robić. Poza tym przez trzy dni miałam bardzo opuchnięte stopy i dłonie. Miałam bardzo suchą skórę na rękach, nogach i wysuszone usta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Czwartek 2015-07-30
Warzywa: Muszę zacząć zapisywać w pliku bo teraz nie pamiętam co jadłam
Płyny: woda, kawa, herbata czarna, herbaty owocowe









Zmieniony przez - izka_ka w dniu 2015-08-01 14:22:07

Zmieniony przez - izka_ka w dniu 2015-08-01 14:23:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Piątek 2015-07-31
Warzywa: Pomidory, sałata, papryka
Płyny: woda, kawa, herbata czarna, herbaty owocowe




Piątek znowu jakiś niedojedzony i nawet nie mam dobrego wytłumaczenia dlaczego. Po prostu nie byłam głodna po makaronie


Zmieniony przez - izka_ka w dniu 2015-08-01 14:34:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
wafle, makaron, chleb - warto byloby chociaz czesciwo wymienic te zro9dla wegli na cos bardzie wartosciowego.
kasze jaglana, gryczana, ziemniaki, bataty, amarantus, komosa ryzowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Uff dawno mnie tu nie było … Mam trochę zaległości, więc po kolei
Dziubzius bardzo dziękuję, że do mnie zajrzałaś. Niestety Twoją wypowiedź przeczytałam dopiero po ugotowaniu całej paczki makaronu

Sobota 2015-08-01
DNT

Płyny: woda, herbata, kawa
Warzywa: nie pamiętam


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak efektów - problem z dietą?

Następny temat

Redukcja - proszę o radę

WHEY premium