SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brock vs. Overeem 30 Grudnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131913

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
To z obrazka też może być z dupy lekko. Hari ma niby 197, Werdum - wyglądał mi na odrobinę wyższego od Aliego 6'4. Z kolei Overeem wyglądał ostatnio na wyższego od Jona Jonesa (w butach, ale Jones na bank chodzi o obcasach). Brock pewnie ma te 6'3. Z resztą co to ma za znaczenie?


Zmieniony przez - lord raV w dniu 2011-11-22 20:34:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Największe znaczenie ma rozmiar pięści, jak wiadomo.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Na insomni twierdzą, że czego innego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
A skąd mają dane co do tego?

Co do wzrostu, to nie wiem, jakie ma znaczenie i wydaje się że nie ma nic prostszego niż zmierzyć typa.

Ale dla promotorów najwyraźniej jest to szalenie ważna sprawa i znowu Hendo się przedłużył od walki z Fedorem na walkę z Shogunem o 5cm.

Nie wiem, jak biedny znosi takie tortury.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2011-11-22 20:42:40

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Widocznie do MW tnie wzrost jak Carwin, a do LHW nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
nie wiem z czego to wynika te błędnie podawane wzrosty, pudzianowski na boso za chuvaja nie ma 186 cm, kiedys widziałem go w markecie w gdańsku (ja 182) i wydawał sie wrecz na rownego

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3063
Szkoda mi Brocka lubie gościa :)

NeverGiveUp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
cały rok na to czekam :D

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
To, że wielu zawodników zawyża swój wzrost to jasna sprawa, ale ocenianie co do centymetra czyjegoś wzrostu patrząc na zdjęcia to czysta głupota. Dlaczego nie bierzecie pod uwagę, że jeden może stać wyprostowany jak struna, a drugi może się garbić? Popatrzcie sobie na postawę Artura Szpilki- zazwyczaj mocno zgarbiony i stąd niektórzy uważają, że nie ma nawet 190 cm. Dlatego właśnie dziwią mnie teksty typu "stałem obok Pudziana i był taki jak ja, a mam mniej wzrostu". Zdjęcia to już w ogóle bezsensowna sprawa, bo tutaj liczy się dodatkowo ujęcie, perspektywa itd.
Kształt czaszki też ma znaczenie, bo przecież jedni mają trochę bardziej spłaszczoną czaszkę, a są też "jajogłowi", dlatego wieczne "poniżanie" Pudziana może być niesprawiedliwe, bo może rzeczywiście mieć te 186.
W walce między Włodarczykiem a Greenem różnica tak na oko wynosiła dobre 5 cm na korzyść Diablo, a według statystyk był tylko 1 cm różnicy i to może być prawda jakby stanęli przy ścianie, na maksa się wyprostowali.

Ja też wyglądam na niższego niż jestem- mam 177-179(w zależności od godziny pomiaru, tego czy aktualnie robię martwe ciągi, przysiady itd.), a wielokrotnie już mi mówiono, że wyglądam na mniej, jednak kilka razy byłem mierzony i zawsze mi tyle wychodzi. Dlaczego wyglądam na niższego? Niedbała postawa i tyle.

Zmieniony przez - barnabas26 w dniu 2011-12-01 23:15:53
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fedor - Monson ?

Następny temat

Trening hst

WHEY premium