SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brock vs. Overeem 30 Grudnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131738

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla Overeema ta walka jest najważniejsza w karierze.

To po niej udowodni niedowiarkom że jest jednym z najlepszych, będzie miał w końcu swoje `legacy` w MMA

A jak nie, no to potwierdzą sie tylko opinie że to solidnie przeceniony fighter.

Autorze tematu dodaj ankiete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
Brock is back
bedzie sie działo ,ta walka wytłumaczy wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20470
Nie wiem jak można dawać jakiekolwiek szanse Lesnarowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
A jak można zdecydowanie stawiać na Overeema ? W swojej ostatniej walce pokazał ,że w stójce wcale nie jest mega kozakiem bo Werdum bardzo dobrze radził sobie z nim w tej płaszczyźnie a Lesnar ma na pewno lepszą pare w łapie od Werduma.W parterze Ali w ogóle nie chciał walczyc i patrzył bezradnie na leżącego Werduma.Myśle ,że Lesnar bez problemu obali Overeema i tam będzie działał.Oczywiście jak to w mma bywa nie ma nic pewnego ale ja stawiam na Lesnara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20470
tak, wcale nie jest kozakiem w stójce.
Werdum zrobił z tej walki jakis Freak show dlatego w ogole nie patrze na walke lesnar vs overeem przez pryzmat walki z werdumem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
jw. przez Werduma to była kupa, a nie walka, jak chciał walczyć w parterze, to powinien ją sprowadzić do parteru

a co do Brock vs. Ali, to niezależnie od wynik, jaram się, mam nadzieję, że będzie wojna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się powstrzymam na razie nad komentarzami na temat walki Lesnar vs Overeem.

Ale skoro została przytoczona walka Werdum vs Overeem to dam cos na ten temat. Gdy Overeem bał się sprowadzeń do parteru i musiał na to uważać to tak wyglądało jego mistrzostwo k1:






żródlo:
http://blog.fightmetric.com/2011/06/overeem-vs-werdum-ii-official.html


Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2011-09-07 14:33:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
^Lover Lesnara!

























Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Chyba jestem jedynym, dla którego ta walka nie była kompletnym zuem.

Obaj próbowali zrobić co się da tam gdzie mogli, Ali bił, a Werdum wyciągał gardę i walił cepy byle tylko w jakimś zamieszaniu polecieć na glebę. To kładzenie się na doopsku mógł sobie odpuścić ale cóż.....

Z postawy Aliego w tym wypadku się nie ma co śmiać, bo Brock dopiero by miał zagwozdkę - w stójce jak w stójce, a na glebę strach iść....

IMO walka sprowadzi się do tego komu się uda narzucić swoją inicjatywę, jako że przyciskani obaj są nieszczególni.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najbardziej teraz jestem ciekawy czy ta walka w ogóle dojdzie do skutku czy to nie jest przypadkiem zrobienie większego szumu wokół Overeema. Lesnar dopiero teraz we wrześniu miał wrócić do treningów, cholera wie czy kolejne obciążenie organizmu treningami, koksem itd. nie wyjdzie mu bokiem, a tu już dostaje walkę. Chyba, że wcześniej wrócił do treningów, ale ostatnio widziałem wywiad z jednym z jego głównym trenerów, który mówił, że nawet nie widział się, ani nie rozmawiał z Lesnarem. O takich walkach wolałbym się dowiadywać max miesiąc wcześniej, mniej pytań i wątpliwości.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fedor - Monson ?

Następny temat

Trening hst

WHEY premium