SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brock vs. Overeem 30 Grudnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131799

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ludzie przecież wiadomo, że Ali nie marnuje uderzenia i czeka żeby wypalić bombę dosyć długo. Więc nic w tym dziwnego że wydawało się że Werdum był lepszy w stójce.

Po prostu po każdej serii ataku spadał do parteru

Jest mistrzem K1 i wygrał z kotami, sorry vcamaro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu się nic nie wydawało tylko Werdum był lepszy w stójce, albo inaczej, był skuteczniejszy.
A o co się rozchodzi, że w mma Werdum może sobie pozwalać na takie ucieczki, wejścia w nogi itd. a jak „Ali nie marnuje uderzenia i czeka żeby wypalić bombę dosyć długo” to może się zdziwić jak przy bydlaku, który ma większe doświadczenie w zapasach nie będzie miał szansy wypalić tej bomby.



Rozkładam w tej walce szanse pół na pół. I trochę dziwi mnie taka skrajność w nie których wypowiedziach, że ten zabije tego, a tamten nie ma w ogóle żadnych szans itp. trochę mi się nie podoba, że dwóch czołowych zawodników mma wagi ciężkiej jest w ten sposób mieszana z błotem przez fanów mma.


Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2011-09-07 15:32:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
trzeba brac pod uwage ze jeden z tych zawodnikow ma powazne problemy zdrowotne, od kilku lat.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
vcamaro spokojna głowa, do walki jeszcze prawie 4 miesiące, jak jest już w 100% zdrowy to zdąży sobie wszystko przypomnieć i solidnie przygotować.

Pomimo chorób Lesnara głos w ankiecie poszedł na niego.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-09-07 15:50:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Przed walka z velasquezem tez byl 100% gotowy, zapuscil cool brode, trenowal w za***iscie tajnym campie w strefie 51, miotal wielkimi linami niczym lejcami piekielnego rydwanu etc.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Cain to Cain, Overeem to Overeem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Po tym co zobaczylem w walce z Carwinem doszedlem do wniosku ze Lesnar nie m szans z zadnym porzadnym uderzaczem, ktory ma dobre cardio. W przypadku walki z Velasquezem sie sprawdzilo. No ale marketing robi swoje.

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2011-09-07 15:56:53

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16996
Tu się nic nie wydawało tylko Werdum był lepszy w stójce, albo inaczej, był skuteczniejszy.

no kvrwa rzeczywiscie a garcia w stojce poskladal nam phana ile knockdownow zrobil werdum overeemowi? cale zero. bo taka wartosc mialy te jego uderzenia w stojce. holender sporo przyjmowal na garde ale nic go z tego nie ruszalo. jesli boks brocka bedzie wygladal tak jak w w walce z cainem to moze nie byc za ciekawie, kwestia tego czy jak obali holendra to ten bedzie w stanie wstac w miare szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Może i masz rację ale trzeba dodać jeden punkt jeszcze:

Dobry uderzac, dobre cardio + dobre zapasy. Ktoś kto nie będzie w stanie obronić jego obalenia jest zabity. Takie moje zdanie. Carwin był w stanie nie dać się obalić w 1 rundzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Rozkładam w tej walce szanse pół na pół. I trochę dziwi mnie taka skrajność w nie których wypowiedziach, że ten zabije tego, a tamten nie ma w ogóle żadnych szans itp. trochę mi się nie podoba, że dwóch czołowych zawodników mma wagi ciężkiej jest w ten sposób mieszana z błotem przez fanów mma.


Dla mnie szanse w miarę równe ze wskazaniem na Overeema. Jeśli chodzi o lesnara to zagadką jest stan jego zdrowia oraz czy nauczył się przyjmować ciosy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fedor - Monson ?

Następny temat

Trening hst

WHEY premium