SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brock vs. Overeem 30 Grudnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131749

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16996
^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Najlepszy fight news od lat :D Stawiam na murzyński gwałt na krótkim jelicie brocka XD

Swoją drogą Bulletskat
"Ktoś kto nie będzie w stanie obronić jego obalenia jest zabity. Takie moje zdanie. Carwin był w stanie nie dać się obalić w 1 rundzie "

Może oglądałem inną walkę ale w 1 rundzie to Brock był w stanie nie dać sie zabić Carwinowi który go lał jak chłopca do bicia -a Twoja wypowiedź zabrzmiała jakby Lesnar dominował całą walkę i na końcu skończył przeciwnika..Prawda jest taka że Carwin wtedy przegrał z własną kondycją a nie z Brockiem- nad którym mocno górował,strasznie go tłukąc - i to właśnie też udowodni Reem - że Lesnar to żaden cud - a już na pewno nie teraz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lesnar był zbyt twardy, żeby Carwin z nim wygrał.
A takie wytłumaczenia, ze ktoś przegrał ze sobą, a nie swoim przeciwnikiem są śmieszne. Arlovski przegrywa z własną szczęką, a nie przeciwnikami, którzy uderzają w nią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Nie tyle z kondycją co z nerwami, poniosło go, więcej spokoju i/lub np. próba skończenia przez poddanie, zabrakło zimnej krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
co wy wszyscy z tym jelitem, przeciez to nie beda zawody w sraniu, tylko mma, panowie, mma Sprawy sobie nie zdajecie,ile się dochodzi po takiej operacji,a wiem coś o tym.Chociaż nie będę porównywał opieki medycznej jaką jest otoczony Lesnar z moją .Wiedziałem że to się tak nie skończy.Overeem niby wyrzucony i cześć.Za duża kasa z mistrza SF i przede wszystkim K-1. 60% na Ubera,najbardziej zastanawia mnie właśnie kwestia soków.Nieraz się zastanawialiśmy nad tym,że łysy pozwala niektórym koksować innym nie,Uber pewnie podpisał klauzulę,że bez soku nie przylatuje do USA

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Komisje stanowe robią badania antydopingowe, skończcie wreszcie z tym pisaniem o koksie w każdym temacie -.-

Nieno faktycznie 30cm aż mu wycieli? ****a myślałem że mniej... no to teraz coraz bardziej skłaniam sie do tego że Lesnar już nigdy nie osiagnie swojego nowego prime... no ale nadzieja jest, w końcu w USA mają tą medyne porządnie rozwiniętą (i KOKSY ) a Brock ma kase wiec kto wie co z nim będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Komisje komisjami,ale wiele razy było podkreślane,że jednym się pozwala na więcej innym nie.Zależne od widzi mi się Danuty.Sami nieraz piszecie o tym kogo łysy lubi i ma lepiej,a kogo nie(Palhares).Tak samo jest z cynkiem,kiedy cię przebadają,z tego co zauważyłem,a to już od łysego zależy w dużym stopniu.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444


Tak to widzę ja

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^haha dobre dobre sog wchodzi


Komisje sie zajmują dopingiem Dana nie ma nic do gadania, tak samo jak próbuje wywalczyc kolana w parterze w UFC i co? Słuchaja sie go tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
^ dobre foto!

Ja czekam na Lesnar Dance Part 2 i tyle. Oby obaj dotrwali do 30.12.

Lesnar jesli nie wjedzie na piz.dzie w Aliego to ten go zmiecie, Brock wgl. nie wie co robic gdy dostanie cios w twarz, od razu jakis zdesorientowany sie odsłania.

I pewnie tak tez bedzie, sprobuje od razu na poczatku obalenia, bedzie troche siłowania przy klatce, przy czym kilka kolan Aliego potem jakis cep i Lesnar lezy, na koncu soczysty GnP i stopydż baj referi. tak to widze.

Tyle czekania Mogli by ogłaszac te super-fighty dzien przed najlepiej


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-09-08 13:40:35

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-09-08 13:42:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fedor - Monson ?

Następny temat

Trening hst

WHEY premium