SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brock vs. Overeem 30 Grudnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131534

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Pytanie tylko czy Mir i Couture są na poziomie Werduma.

Ja tam walką Junior vs Cain rozczarowany nie jestem.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Nie wiem kto jest rozczarowany, chyba tylko Steven0. Ja tam się spodziewałem wygranej JDS`a może nie tak szybkiej ale na pewno nie byłem rozczarowany walką. A w walce okaże się po raz kolejny że Lesnar nie potrafi przyjąć ciosu w stójce i poleci jak kłoda chyba ,że przez całą runde będzie potrafił przeleżeć na Overeemie

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 946
Brock polegnie. 45letni i dobre 20kg lżejszy Randy dociskał go do siatki... Reem bedzie miał za dużo siły w pierwszej rundzie, żeby Lesnar go zdominował i właśnie w tej rundzie zakończy walkę na swoją korzyść.

Zmieniony przez - BigDzon w dniu 2011-12-28 09:31:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj o 22:00 konferencja prasowa.

Junior vs Cain nie jestem rozczarowany samym zakończeniem walki co przebiegiem i czasem jej trwania, bo tak naprawdę dużo nie zobaczylismy. Cain miał pokazać jak Junior poradzi sobie z jednymi z lepszych zapaśników, niestety wolał używać niskich kopnięć przy czym obrywał za każdym razem serie w ryj. To, że JDS ma najlepszą stójkę w hw wiadomo już od dawna, Cain miał co innego sprawdzić.
Jeśli wam się podobają minutowe walki to super, ja wolę wyniszczające długotrwałe wojny w klatce.

Overeem ostatnio w jakimś wywiadzie dla espn powiedział, że nie będzie już trenował xtreme Couture, że poszuka czegoś innego w stanach. Ciekawe co mu tam nie pasowało.

Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2011-12-28 10:25:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dokładnie jak vcamaro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
imo tez nie ma co przywoływać wlaki lesnar vs dziadzia couture, 20 kg to ogromna róznica, lesnar zeby przegrac tamta walke musial by byc totalnym no skillem

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
lesnar wczoraj miał 285 lbs troche jeszcze ma do zbijania jesli to prawda;p zaczynal zbijac od 291 na poczatku tyg, ciekawe..... musi byc dobra dieta zeby po operacji jelita taki przyrost

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pełno wywiadów jest na youtube z Lesnarem i Alistairem. Brock chyba sie przeziębił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311


tak własnie sie skonczy xD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
ja tam ogladałem z MMA Heat z karyn, brock nie brał udziału w open workoutcie , dał długi wywiad dla prasy , wyglądał dobrze

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fedor - Monson ?

Następny temat

Trening hst

WHEY premium