SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brock vs. Overeem 30 Grudnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131655

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 284
Myślałem że tu na każde 100 głosów 95 będzie za tym że Ali wbije Brocka w ziemię a tu prawie pół na pół... ;)

no tez tak myslalem nie widze argumentów brocka na reema procz obalen i GnP poddanie to chyba tylko gdy alister bd nieprzytomny

Vale Tudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
A ja tam nie wiem ale Lesnara na pewno bym nie skreślał. Overeem jakiegoś boskiego tdd nie miał nigdy a Lesnar to chyba drugi najlepszy zapasior w HW obecnie. Ale kasy nie postawie na żadnego za nic w świecie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Ja to wszystko widzę tak :

1 opcja (najbardziej prawdopodobna) :

Pierwsza minuta przechodzona, potem próba obalenia w swoim "nieprzewidywalnym" stylu brocka. Ali broni obalenia. Akcja przenosi się pod siatkę klincz-klincz-klincz.
Zerwanie klinczu przez reema. Ew. Nawet jeśli Brockowi uda się obalić Aliego obstawiam że Reem szybko wstanie albo skontruje kolankiem i go dobije. Obstawiam TKO/KO na Lesnarze mniej więcej w połowie drugiej rundy.

2 opcja (też prawdopodobna (lecz dużo mniej wg. mnie)) :

Od początku ogień ! Brock wyłapuje na głowe 2 proste idzie w nogi i obala Aliego. Akcja przy siatce. Brock zasypuje głowe Reema ciosami, sędzia przerywa walke.


Prawda jest taka że niema co za dużo bawić się w typowanie bo to jest mma i tu może się wydarzyć wszystko (np. walka noga z mirem ;/)

Jednak wg. mnie ali ma dużooo lepszą stójkę, jest silniejszy, nie będzie go łatwo obalić, a parter też musi mieć na conajmniej dobrym poziomie. POŻYJEMY ZOBACZYMY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Co jak co, ale wątpię żeby Lesnar nie mógł obalić Overeema wszystkich obalał nawet kogoś takiego jak Velasquez, a jakoś wątpię żeby Ali potrafił wstać jak to zrobił Cain, bo on taki zwinny nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Dobrze, że kaczka już tu nie grasuje, bo nie zniósłbym, gdyby 3/4 forum miało ten sam avatar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4656
Jedno jest pewne - będzie się działo. Lesnar nie będzie miał innej opcji niż przeć agresywnie do przodu i sam ten fakt spowoduje, że walka - ile by nie trwała - będzie pełna akcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3390
Reem ma mocniejszą petardę w łapie od Valasqueza nie wspominając o kolanie. Coś czuje że po którejś akcji Lesnar zjedzie na dół
Jak będzie inaczej to będzie wielka niespodzianka. Obalenia obaleniami ale obaj nie walczyli do tej pory z tak silnym przeciwnikiem jakimi sami są dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
heh nie jestem pewien ale tak mi sie wydaje ze i kolano od carwina i caina było początkiem cięzkiego GNP na lesnarze, a to znaczy ze...

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
tej kiedy w koncu jest ta gala bo juz sie gubie, z piatku na sobote? czy z soboty na niedziele? bo juz k***a sam nie wiem

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
z pt na sob

Business as usual

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fedor - Monson ?

Następny temat

Trening hst

WHEY premium