SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brock vs. Overeem 30 Grudnia

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131550

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
W sumie stwierdziłem że najważniejsze coby walka nie była takim rozczarowaniem jak JDS vs Cain. Tyle tygodni czekania i taka lipa...

Najlepsza opcja dla mnie to dwurundowa wojna, zakończona cięzkim nokautem na Brocku.

Ej, jak myślicie, czy Reem mógł zmaleć o te 1-2 cm od dźwigania ciężarów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Dla mnie walka w JDS i Caina nie była w sumie rozczarowująca - wygrał mój faworyt, co mnie zadowoliło. Nie ma mowy żeby Overeem rzucił Lesnarem w jakikolwiek sposób, bądźmy realistami. Ich siła jest na podobnym poziomie, co wyklucza tego typu rzuty w trybuny. Najważniejsza będzie dyspozycja dnia, a nawet godziny oraz to, kto popełni jakiś błąd jako pierwszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Alistair Overeem via TKO 2 Round to mój typ

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Dobra tutaj srututu bez przerwy o Lesnarze i Overeemie, a wcześniej nas czeka jeszcze lepsze zestawienie czyli Cerrone vs Diaz.

Jak obstawiacie wynik tej walki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Cerrone na bank to wygra ale jeszcze nie wiem jak, moze Decyzja

Ogolnie przydała by sie jakas zabawa w typowaniu walk na SFD jak to było gdy Kaczka organizował.
Ja tam bym sie pobawił Nawet jakby nie było nagród itp... czysty FUN


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-12-26 14:23:41

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-12-26 14:24:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9947
No właśnie tylko Reem i Brock a Nate to co? No to właściwie odpowiedź już jest zawarta w pierwszym zdaniu. A tak na serio to nie wydaje mi się żeby Kałboj miał poddać czy tym bardziej usadzić Nate'a. Będzie ciekawie ale wydaje mi się Diaz by SD

Zmieniony przez - megalodon w dniu 2011-12-26 14:47:44

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Walka Cain vs Junior nie była żadnym rozczarowaniem. I nie prawdą jest, że przez to że tak szybko się skończyła, niczego się nie dowiedzieliśmy. Bo dowiedzieliśmy się, że Junior może zmiażdżyć zaj**istego zapaśnika który dobrze ogarnia stójkę.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
To już było wiadomo po walce z Carwinem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
1 punch nic nie wyjaśnia zwłaszcza w HW, ale jestem pewien, że dojdzie do rewanżu Cain vs. JDS. Diaz vs. Cerrone czuje decyzje dla Donalda, ale to może być imo walka wieczoru jednak o innych walkach się nie myśli w głowie tylko Brock vs. Ali.
War Lesnar!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ale Cain miał się okazać tym, który zajedzie JDS tym że obala z każdej pozycji i ma super kondycję.

Steven - jak to nic nie wyjaśnia? Chyba sobie żarty robisz.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-12-26 17:00:21

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fedor - Monson ?

Następny temat

Trening hst

WHEY premium