SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak miesiączki po Animal Cuts

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8745

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
Jestem alergikiem, wiec orzechy odpadaja, Co mozesz polecic jeszcze i z czym laczyc np te jedzonko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jedz posiłki zbilansowane. Białko +węgle +tłuszcz. Jak nie jest się pro albo semi-pro to naprawdę wystarczą posiłki równe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
A co to znaczy pro - semi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Dociunia
A co to znaczy pro - semi?


Okreslenie na zawodniczki fitnessowe tudziez sportowcow. My tu amatorzy/amatorki i rekreacja jestesmy w wiekszosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
Hej... skończyło się na wizycie u lekarza... za dużo myślałam, analizowałam itd... Wszystko to o d**** rozbić... Opowiedziałam lekarzowi co i jak, że nie mam miesiączki juz od 7 dni, że jestem na redukcji, że trenuje 5x w tyg, że stosowalam / stosuje animal cuts i ze pije proteinowe sheki. Lekarz powiedział tak: brak miesiączki się zdarza, i nie mam co sie przejmowac, moge nawet nie miec kilka miesiecy. Oczywiscie odrazu na poczatku dla potwierzenia, ze nie jestem w ciazy zrobil mi test, ktory takze byl negatywny. Nie dostalam zadnych lekow, zadnych przeciwskazan do cwiczen czy diety. kazal odstawic animala, doradzcie co robic??? mam glowe pelno mysli i sama juz nie wiem co jest dla mnie dobre ... :( :( :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
Komuś musisz zaufać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
A Ty jakbyś zrobiła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak możesz zrzucać odpowiedzialność na czyjeś bary "a Ty jakbyś zrobiła?" spalacze tłuszczu [rzy 800kcal w diecie? Mogę Ci dużo o tym powiedzieć...dzięki takim chwytom mam mega rany (już rany) po wrzodowe itd...Więc dobrze byłoby, gdybyś po prostu czytała dzienniki innych dziewczyn, przyjęła za swe, że tutaj wrzuca się na początku ankietę wypełnioną...zdjęcia sylwetki Itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Albo wchodzi tutaj wypelniona ankieta i jakies konstuktywne dzialania, albo zamykamy temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
Ankieta wypełniałam nie raz, i nie mam pojęcia dlaczego za każdym razem mi jej nie zapisuje. Nie zwalam czegos na kogos barki, poprostu się radzę.... Poza tym odkąd zaczełam czytać forum sfd... mam wrażenie, że o co człowiek nie zapyta, z jakim problemem się boryka dostaje po głowie..odrazu jest 1000 tyś mądrzejszych osób, które suszą głowe, bo .... mają wieksze doswiadczenie, efekty itd... zero zrozumienie dla początkujących i laików. To nie jest fair!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ankieta, proszę o radę !

Następny temat

Spalanie nadmiernej tkanki tłuszczowej

WHEY premium