SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak miesiączki po Animal Cuts

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8742

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Produkty Animala są mocne. Nie dla początkujących raczej - szczególnie tego typu. Dieta leży i kwiczy.. Od tego powinnaś zacząć zdecydowanie. Chciałaś pójść na skróty - a tak naprawdę spalacz Ci w tym momencie kompletnie nic nie da.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Też jestem zdania że warto zacząć od delikatnych supli - żeby mieć kiedyś po co sięgnąć. Jak się zaczyna od tych mocniejszych - to na później zostają już tylko środki "spod lady".

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
tak czy siak nie suple wywolaly zanik miesiaczki a dieta. Zacznij jesc normalnei, a nie si eglodzic, bo jak serio zaniknie Ci miesiaczka, to nie tak latwo jak przywrocic. Na dodatek przy okazji latwo popsuc tez tarczyce. Cos o tym wiem, jakis 6 rok walcze z doprowadzeniem siebie do ladu po glodowkach, nie powtarzaj tych bledow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
:( co powinnam dołączyć do diety, by okres wrócił??? Co radzicie, ja jestem załamana!!!!! Jestem laikiem w tych sprawach, może dlatego wyszło tak jak wyszło :( Brak okresu przez diete ok... czyli przez diete rozchwiałam sobie gospodarke hormonalną???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
3 dni to nie jest koniec świata. Ile masz lat? @ może się przedłużyć ze stu tysięcy innych powodów! Także nie panikuj. Boisz się ciąży? Zrób test. Potem można dyskutować czy to Animal czy coś innego..

Zmieniony przez - Corum w dniu 2015-05-24 01:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
Widzę, że ktoś nie czytał moich poprzednich postów.... Nie 3 dni tylko 5 się spóznia. Testy ciążowe robiłam już trzy - wszystkie negatywne... A lat mam 30.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Dociunia
Dziewczyny, czy zażywajac animal cuts, cwicząć 5x w tyg + dieta redukcyjna mozliwe jest zatrzymania się miesiączki, bądz jej opóżnienie. Okres spóżnia mi się 3 dzień.... czy oddstawić animal czy zażywać dalej?


Odniosłam się do informacji zamieszczonej powyżej - więc czytam jeszcze ze zrozumieniem...
Nawet jeśli jeszcze nic się nie zadziało w zakresie @ - to nie ma co dokładać sobie stresu. Twój organizm może być po prostu solidnie przemęczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Dziewczyny już napisały, że przyczyn może być wiele, a 5 dni to jeszcze nie powód do paniki. Przyczyną może być np. stres, przemęczenie, nadmierny wysiłek fizyczny, zła dieta i rózne choroby oraz zaburzenia hormonalne. Nie zawsze jest to jeden konkretny powód tylko efekt kilku czynników na raz. Jeśli chodzi o diete to problemy często pojawiają się jak jest za mało tłuszczu w diecie i/lub za mało kalorii.

I jeszcze kwestia ciąży.... u mnie np. okresu nie było tydzień a testy nadal nic nie pokazywały (ciąża była), więc bywa i tak Jak masz podejrzenia, że możesz być w ciąży to powtórz test za kilka dni albo zrób badanie krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
Sorki, tamten post byl starszy, na chwile obecną już 5 dzień braku miesiączki.... zaopatrzylam sie także w omega 3,6,9 dodaje oliwy z oliwek do salatek oraz zakupilam mnostwo tlustych ryb typu makrela :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Masło. Oliwa. Orzechy. Ryby (najlepsze dzikie ale takie dostać). Oliwki. Awokado... Wybór jest ogromny.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ankieta, proszę o radę !

Następny temat

Spalanie nadmiernej tkanki tłuszczowej

WHEY premium