SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak miesiączki po Animal Cuts

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8744

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie uważam się za nikogo mądrzejszego :) Napisałam nieco jak ja na to patrzę, tutaj nie ma mic za darmo i na tacy, trochę trzeba poczytać, powalczyć. Skoro się nie zapisuje napisz ją własnoręcznie. Jak komuś desperacko zalezy, to wklepie ją własnymi rękoma...nie takie cuda tutaj się zdarzały. I nie widze, zeby ktoś "bił" Cię po głowie ...dziewczyny doradzają jak mogą...szkoda, że tego nie doceniłaś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
Nie zawsze tak jest.... niestety ;( Moj plan jest taki: zwiekszam ilosc kcal cutsa uzywam dalej jeszcze na 9 dni dodaje ryby, jaja oliwe z oliwek. jem wszystkiego w wiekszych ilosciach ale zdrowych, np zamiast twarogu samego zjem twarog z pomidorem i oliwa taki przyklad. dolaczam swiezo wyciskane soki. Mysle ze wtedy bedzie dobrze, jesli sie myle prosze o komentarz co poprawic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem, czy doczytałaś ...że dziewczyny RADZĄ, abyś ZBILANSOWAŁA dietę, czyli każdy z 4-5 posiłków ma zawierać białko/ tłuszcze i węglowodany z produktów wymienionych w zawieszonych linkach. Twaróg z pomidorem i oliwą...to kiepski posiłek. Kiepskiej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
Nadyjka, czy mogłabyś coś podpowiedzieć, jakieś przykłady menu może? bede wdzięczna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tysiące dzienników. Poczytaj, popatrz...tam każda z dziewczym wrzuca zrzut z diety...wpadnij do mnie, do innych na pewno znajdziesz cos d;la siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
Ok, zajrze....dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Sztuka polega na tym żeby samemu to zrobić.. Chociażby ze względu na własne upodobania. Nie bój się - popróbujesz parę razy. Na początku zawsze jest ciężko więc na spokojnie do tego podejdź. Wstawisz tu zrzut - pomożemy poprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Corum, coś nie działa jej zrzut, nie zapisuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
A może zrzuty lądują w jakimś innym folderze? Czy na stronie Po Treningu ma jakiś komunikat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie mam pojęcia, napisała że niby ani zrzutu miski, ani ankiety nie udaje jej się wkleić. Możliwe, że nie zamiena z png, na jpg. ALbo rzeczywiśnie w innym folderze np. pobrane są zrzuty
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ankieta, proszę o radę !

Następny temat

Spalanie nadmiernej tkanki tłuszczowej

WHEY premium