SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak miesiączki po Animal Cuts

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8743

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7695
Tak tak, widzę, przed chwilą jeszcze mi się nie wyświetliły wszystkie posty, coś się zacieło, dobrze że sobie poradziłaś ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
Jutro jade na zakupy, zaopatrze się w avokado, masło, oliwe z oliwek, z siemia lnianego z pestek winogron roznego rodzaju oliwy w kazdym badz razie , migdały i zmieniam zawartosc tluszczu mleko z 0,5 na 1,5 %. dobre posunięcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
dziewczyny probuja Ci pomoc, pisza pokolei co masz zrobic, a Ty jeszcze masz jakies problemy i dasy, nie tedy droga.

jak narazie sama sobie spamujesz w temacie, ktory ma byc Twoim dziennikiem.
Ankieta jets niepelna.
Wypelnij wszytsko.
dodaj zrzut z pryzkladowej miski tj.diety oraz zdjecia sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
Ok nie chcialam nikogo urazić , jeśli ktoras z Was tak to odebrala to przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
WIecie co , teraz ja wiem gdzie popelnilam blad, zanik okresu to nie wina animala to braku dostarczania tluszczow do organizmu, a ja zredukowalam sie do mega!!! minimum. Teraz patrzac z perspektywy czasu to nie dostarczalam ich prawie wogole do mojego codziennego menu. dzieki za naprowadzenie na wlasciwy tor :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no...ktoś kilka postów up Ci już to pisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
Dokladnie, wiec DZIĘKUJĘ !!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 197
Jak myślicie, czy Animal Cuts ma wpływ na działanie Luteiny 50. ? Są to tabletki pod język na wywołanie miesiączki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Pisałaś wyżej że się mega zredukowałaś. To po cholerę nadal tego animala łykasz? tylko po to, żeby opakowanie skończyć? A co do interakcji z luteteiną to nie sądzę, żeby ktokolwiek znał odpowiedź tutaj.Być może dietetycy - spróbuj zapytać w specjalnym temacie do tego.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 842 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71137
Jeszcze chciałam Ci powiedzieć, że przywracanie miesiączki po takiej redukcji może potrwać nawet kilka lat, nawet po dodaniu tłuszczów do diety, także radzę uzbroić się w cierpliwość I oczywiście jak najszybciej naprawdę poprawić odżywianie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ankieta, proszę o radę !

Następny temat

Spalanie nadmiernej tkanki tłuszczowej

WHEY premium