SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak snu i wahania nastroju

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 172 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6015
Witam Panie :)
Piszę w tym dziale ponieważ sprawa tyczy się mojej księżniczki.
Mam nadzieje że to nie problem i że pomożecie, bo sprawa wydaje się często "dotykać" Pań.

1. Sprawa priorytetowa po załatwieniu, której gładko powinno pójść z drugą - SEN a raczej jego brak - nocne czuwanie!

nie mam pojęcia co jest grane. Są noce przespane w całości a później nie przespane i tak na zmianę. Trochę poczytałem i rozmawiałem z moją Małą
Moja diagnoza to podenerwowanie spowodowane pracą/sprawami prywatnymi. Moja mała jak i wszystkie pozostałe Panie to bardzo delikatne stworzenie i przejmuje się wszystkim czym się da a później kiedy przychodzi czas na spanie to kłębią się jej najróżniejsze sprawy w głowie!

2. Drugie to humory i zmienny nastrój według mnie spowodowany brakiem snu.

Czytałem o różnych suplementach, metodach typu mleko przed snem itp.

proszę o pomoc, jakie są wasze propozycje odnośnie tematu



Zmieniony przez - adrianksg w dniu 2013-01-03 12:34:52

FGK

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 172 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6015
Odnośnie tych nerwic itp to jestem tego świadomy więc myślalem że może któraś z Was coś takiego ma za sobą. Generalnie wczoraj trochę nad nią "popracowałem" z wieczora i padła jak zabita :) może to jakiś sposób, pozdr

FGK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam

Czy dziewczę czasem się obecnie nie odchudza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 754
Hmm....powodów takich zachowań jest wiele ,od stresu do zaburzeń hormonalnych itp.... napisz coś więcej( ile lat,stan zdrowia,charakter pracy ) . Wieczorkiem ,przed snem zrób jakiś masaż rozluźniający ,lub jakiś spacer ,postaraj się jakoś rozluźnić jej nerwy,daj jej wsparcie .Wiesz w związku wszystkie problemy są małe gdy rozkłada się ich ciężar na dwoje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 172 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6015
Właśnie nic z tych żeczy, apetyt dopisuje :). Pilnuje żeby nie było za dużo świnstewek. Jak nie zapomni to podgryzie sobie odemnie jakieś Vita-Min od Olimp + omege 3

FGK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Porozmawiaj z nią szczerze, może właśnie stres dławi w sobie?

Doraźnie możesz jej podać HGH Night z Activlabu lub Forsen z Olimpu, najlepiej w kombinacji z ZMA/MZB lub po prostu magnezem.
Do picia herbaty z melisy, chmielu, kozłka lekarskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Mniej się denerwować
strasznie łatwo to się pisze komuś

Są jeszcze krople walerianowe, czasem łatwiejsze do przełknięcia niż napar z kozłka.

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2013-01-03 13:15:17

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Taaa... mniej stresu,jak to łatwo powiedzieć

Mój mały prywatny sposob: przed snem spryskać pościel olejkiem lawendowym, można też robić kąpiele z olejkiem.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 754
Nie da się zmniejszyć stresu,ale można nauczyć się z nim walczyć :) Wszystko tylko trzeba chcieć, a jedyne co nas ogranicza to własna wyobraźnia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ja się naprawdę chętnie dowiem, jak walczyć ze stresem, bo poza maksymalnym wysiłkiem fizycznym niewiele na mnie działa. A wysiłku fizycznego nie mogę traktować jako cudownej recepty na stres, bo się w końcu zakatuję. No i w sumie problem stresu rozwiąże się sam

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 172 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6015
Szczera rozmowa to podstawa u mojej Pani jak jej się coś nie widzi to już o tym wiem :). Tak samo z jakimś zewnetrznym problemem kawa na ławe i dyskusja. Radzi się jak może. A ja... jak przystało na tarcze na strzelnicy słucham. Często słysze że jej bardzo pomagam - więc raczej nie to.

25lat
praca w skali stresu od 1 do 5 wynosi 3 z reszta przed "angażem" nie było lepiej
po np basenie na 17.00 tak samo potrafi mieć nie przespaną noc
siostra równiez ma podobne problemy a dalej w rodzinie tato.
te trzy osoby łączy temperamęt - wszystko szybko rach trach i nie ważne że z uciętym paluchem byle szybko

i jak? :)

FGK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchaj, a u niej w rodzinie nie ma czasem problemów z tarczycą?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

From fat to fit/podsumowanie str.39

WHEY premium