SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak efektów - dlaczego?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 92
Cześć... od około 2 miesięcy zabrałem się za zmianę sylwetki , wcześniej na diecie od około 5 miesięcy, bez liczenia kcal , ograniczyłem słodycze i śmieciowe jedzenie i z 125 udało mi się zjechać do 109 , pomyślałem że warto zabrać się za zmianę sylwetki więc ruszyłem na siłownię, jem bardzo podobnie co wcześniej i nadal bez liczenia kcal , ćwiczę 3 razy w tygodniu FBW z superseriami , trening zajmuje mi około 1godz i 20 minut , bez siedzenia na telefonie , wchodzę robię trening I wypompowany wracam do domu , jak że bardzo się zdziwiłem że moja waga poszła w górę z 109 na 111 ... gdzie robię błąd ? wrzucę zdjęci dla wizualizacji










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
kalkulator nie jest najlepszym sposobem, jeśli to jeszcze taki podstatwowy nie bedzie uwzgledniał wielu czynników, najlepiej ręcznie policzyć ze wzoru
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
Błąd w diecie
Tutaj filozofii nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 92
No ok rozumiem , ale skoro waga potrafiła zejść zejść dół bez treningów, to dlaczego teraz idzie w górę skoro dodałem treningi ? czyli powinienem spalać więcej niż tylko na diecie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
No ale przecież piszesz , że nie liczysz kalorii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Jedzenie na " oko " mija się z celem. Ja po roku ponad regularnego wpisywania w kalkulator załapałem mniej więcej co ile ma , a gdy jem csly dzień i wpisuje wieczorem wychodzi mniej więcej suma której się trzymam . Przed Tobą duzo pracy, widać że jeszcze jest do zgubienia także aplikacja, dziennik kaloryczny i jazda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33166 Napisanych postów 23242 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278232
Pamiętaj ze jedzac na oko wszystko robisz na oko , dodaleś treningi siłowe więc z jednej strony wydatkujesz więcej kcal ale z drugiej strony masz większy apetyt i wieksze zapoztrebowanie na energie .Skoro już coś robisz to rób to konkretnie i sam zobaczysz ze warto poświecić kilak miesiecy i skupić sięna liczeniu bo będziesz miał dokładną orientacje oraz wyrobisz sobie odpowiednie nawyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 92
rozumiem ... usiądę do diety i rozpisze sobie konkretnie , przynajmniej się postaram, jak byś mógł żucić okiem na moją sylwetkę i ocenić czy idzie to w dobrym kierunku? Ja widzę jakieś efekty ale nie jestem w tym temacie specjalistą....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 451 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2156
A ja bym tego nie redukował. Masz ten tłuszcz dobrze porozkładany i pasuje Ci do twarzy nota bene fotogenicznej, sylwetka przypomina fightera Mark Hunt: https://www.tapology.com/fightcenter/fighters/mark-hunt-super-samoan Robiłbym masę.

"I like when skinny guys give advice how tu build muscle."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82748 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699835
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Bobo1969
A ja bym tego nie redukował. Masz ten tłuszcz dobrze porozkładany i pasuje Ci do twarzy nota bene fotogenicznej, sylwetka przypomina fightera Mark Hunt: https://www.tapology.com/fightcenter/fighters/mark-hunt-super-samoan Robiłbym masę.

tu jest potrzebna redukcja a nie dorzucanie kolejnych kg tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
może za dużo obcenie tych kalorii, jak ważysz ponad 10 kg mniej to moze w diecie trzeba jeść mniej kalorii, a jaj jadasz tak samo to może jest obecnie za dużo kalorii.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poziom tkanki tłuszczowej

Następny temat

Jogurty proteinowe w diecie

WHEY premium