SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks sens?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 908
Czesc! przpraszam jak wyjade z czyms glupim ale poprostu nie jestem z tego dzialu.. otoz mam 17 lat i chcialbym zaczac trenowac boks... wczesniej trenowalem bjj 2 lata i niewiem czy jest wogole sens zaczynac? czy nei jestem za stary czy moge jeszcze do czegos dojsc?Pozdrawiam i dziekuje z gory
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 908
jak juz napisalem rocky ze mnie nie bedzie... chce cos zalapac moze na jakies zawody pojezdzic jesli chodzi o samoobrone to raczej sobie z tym radze chodz wiadomo jak sie cos trenuje jest sie 100% pewniejszym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
17 lat to nie za stary
dawaj na ring
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 908
czyli mowisz ze moge smialo uderzac? bo wiesz wiadomo troche glupio jak wyjada 13 latki i mnie tak pokreca ze nie bede mogl wstac :P hehe bo uslyszalem ze juz za stary i jak juz to tylko rekreacyjnie ze nic nie osiagne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
e tam gadanie trenowałeś już sporty walki jak piszesz ,wprawdzie to całkiem inna bajka ale charakter zapewne już masz a to najważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 908
dzieki za porade napewno po nowym roku udam sie na treningi.. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
a co chcesz osiągnąć właściwie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znowu gupie pytania typu czy nie jestem za stary na trenowanie...zadaj sobie pytanie dlaczego chcesz trenowac, w jakim celu a nie czy jestes za stary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
nigdy nie jest za pozno :P

a w ogole to masz i tak dobry wiek na to

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 908
no rocky zapewne ze mnie nie bedzie a osiagnac jakis poziom boksowania wiekszy niz przeceitny z ulicy.. noi moze jakies sukcesy za pare lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
trenuj smialo :) nigdy nie jest za pozno

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2525
tzn. jeśli chcesz trenować dla siebie to ok nigdy nie ejst za póżno ale jeśli myślisz o zawodach to niestety musisz o tym zapomnieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gala w Bielefield - wyniki na żywo - SPOILER

Następny temat

Grom etap....PCM

WHEY premium