SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłownia+Boks (ma to sens??)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5965
Cwicze na mase 3 razy w tygodniu pon, sro, pt. A w pozostale dni na******lam w worek. I moje pytanie brzmi: Czy ma to sens czy moje miesnie sie wtedy regeneruja?? Czy sie to wszystko nie gryzie??

Psy od ludzi różnią się jedną podstawową zasadą - liżą dupę tylko sobie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 662 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15673
nie. jesli juz to zapisz sie na boks a nie takie walenie cepów w worek - mozesz sobie tylko zaszkodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5965
wiesz u mnie nie ma takich klubow bokserskich a jak juz to dosc daleko. mi chodzi jedynie czy regeneracja bedzie przebiegac tak jak powinna....

Psy od ludzi różnią się jedną podstawową zasadą - liżą dupę tylko sobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
jak dla mnie to takie walenie w worek to jest aeroby, zauwaz ze nie masz potym zakwasow (wiem sam tak robie)

ale moge sie mylic, tylko mowie ze swojego doswiadczenia i moje odczucia na ten temat

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 240
Ja z praktyki mowie wam ze siłownia i worek to dobre połączenie, regeneracja nadąża../marceliono dobrze mówi ze to coś jak aeroby bo regeneracja następuje podobnie szybko.../jestem z Włocławka jest tu "klub bokserski START" i tak sie składa ze znam (i tu sie pochwale) najlepszą w Polsce bokserkę w wadze 46 kg i medalistę mistrzostw polski juniorów waga 69 kg.../ oni trenują boks przeważnie(tego dokładnie nie pamiętam) 5-6/7dni w tygodniu...../biorąc z nich przykład tłukę w worek 5-6dni w tygodniu niezależnie z siłownią
pod warunkiem ze najpierw siłownia(potrzebuje maksymalnej siły) później(parę godzin) boks......./zauwarzylem ze dzięki temu połączeniu dużo dynamiczniej wypycham a z kolei muskuły wyrobione na siłowni zwiększają siłę uderzeń........./Pozdro i powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5965
dzieki chlopaki juz wiem na czym to polega ale wiecie chyba lepiej ogladnac pozadna nauke boksu i pozniej pona******lac w worek bo zawsze czegos sie naucze i wyrobie sobie strzaly niz mam jezdzic codziennie 25 km na treningi...

Psy od ludzi różnią się jedną podstawową zasadą - liżą dupę tylko sobie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie kupujecie ubrania?

Następny temat

Stojaki

WHEY premium