SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie kupujecie ubrania?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4253

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
To pytanie jest skierowane do ludzi moich wymiarów. Nie jestem specjalnie rozrośnięty ale zawsze mam problemy żeby kupić sobie głupiego t-shirta czy bluzę. Problem polega na tym że na długość ubrania są dobre ale gożej już w klacie czy ramionach. przykład z dzisiaj przymierza koszulkę na długość gites ale jakbym się napioł to pewnie by na szwie poszła. pytanie brzmi jak w temacie czy znacie jakieś sklepy z odzierzą dla ludzi trochę odbiegających od standardów czy niestety nie ma takich sklepów

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
squzi problem w tym że po:
1 nie lubie się ubierać tak jakbym chciał pokazać że ,,ja to ćwiczę i ja jestem największy" chociaż nie jestem.
2 po co mam chodzić w ubraniach pittbull everlast skoro sportów walki nie uprawiam (jak narazie) żadnych i to by wyglądało (przynajmniej dla mnie) śmiesznie (choć wielu nawet na siłce nie ćwiczy i chodzi w bluzie hooligans lub pittbull ależ to żałośnie wygląda)
3 i tyle dowiedziałem się czego chciałem nie ma wyjśćia trza się na boks zapisać, podpakować i ubierać jak szpaner bo innego wyjścia nie ma
P.S jakbym założył bluzę xl to bym wyglądał jak w sutannie

A I TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY MODERATOR MOŻE Z CZYSTYM SUMIENIEM GO ZAMKNĄĆ

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2007-11-12 23:38:26

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
patrze na twoj profil i nie odbiegasz od normy chlopie... narzekasz, wez idz na zakupy z dziewczyna i napewno ci doradzi, ja nigdy sam sobie nie kupie gdyby nie baba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
to już takie byki na forum sie same porobiły ze rozmiarów dla Was nie ma

109 w klatce i bluzki za małe chyba ze przymierzasz rozmiar S

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36046
nie pozostaje nic innego jak szyc ubrania na zamowienie


Zmieniony przez - Dofik w dniu 2007-11-10 22:08:16

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27713
dziwne dziwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4529
w sklepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
No nie przesadzaj stary. W każdym sklepie znajdziesz swój rozmar, chyba że ubierasz się w jakieś mało elastyczne ściery które rzeczywiście sie rwą.

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
ludzie zrozumcie w sklepach jest inna rozmiarówka niż na targach

ja w sklepach firmowych kupuje największy rozmiar (xxl) i jest taki sam jak l na targu,bo jest z takiego materiału że nawet mole tego nie chcą

a człowiek przy 171cm nie kupi sobie xl bo będzie wisiała do połowy ud

Zmieniony przez - pawerty w dniu 2007-11-10 22:48:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
ja np. z t-shirtem problemów nie mam . .. ale żeby kupić w cetrum handlowym spodnie do których nie muszę nosić paska, to ciężko . . .
w manufakturze [podobno największe centrum handlowe w Polsce] no way żebym sobie spodnie kupił wchodzę do big stara House Lee Wrangler itp. podchodzę do ekspedientki proszę o najszersze spodnie w nogawce jakie są na mój pas i albo nie daje rady ich założyć albo wyglądam w nich jak laska

a jak trzeba kupić spodnie to idę do skate shopu i tam mają zawsze szersze nogawki, nie koniecznie z kupką w spodniach
zdr.

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
Wzrost (cm) 171
Waga (kg) 78-79 strasznie sie zapuściłem
Obwód Bicepsa (cm) 42
Obwód Klatki (cm) 109
Obwód Pasa (cm) 86



Problem polega na tym że na długość ubrania są dobre ale gożej już w klacie czy ramionach. przykład z dzisiaj przymierza koszulkę na długość gites ale jakbym się napioł to pewnie by na szwie poszła

to ty chyba kupujesz te kuszulki w damskiej odzieży

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
może troszeczkę się nie zrozumieliśmy wytłumaczę to inaczej. na długość dla mnie rozmiarem dobrym jest ,,S" ale na rozmiar ramion ,,L" bądź większe. Jedna osoba dobrze zauważyła że jakbym założył przy moim wzroście ,,XL" to bym miał ją do kolan i wyglądał jak ksiądz w sutannie. Więc powtórze pytanie i troche je zmodyfikuje czy są gdzieś sklepy w których kupi się koszulkę na długoś ,,S" a szerokoś ,,L"bądź większe? przedewszystkim chodzi mi o biceps jak dłużej pochodze w nowej koszulce to mi krew przestanie dopływać a ty Smyru masz przynajmniej 180 i nie wiesz jak to jest mieć 171 łapę mam niewiele mniejszą od ciebie ale jestem niższy o wiele ty nie masz takich problemów



Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2007-11-10 23:35:18

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ksiazka z allegro

Następny temat

Siłownia+Boks (ma to sens??)

WHEY premium