SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ja i boks-czy to ma sens?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem beata.mam 14 lat.mam duzo problemow,o wrogach to już nawet nie wspomne.czesto ktos mnie wkurza i mam ochote mu przylozyc.tak sie i zdarzalo ze ktos dostal po mordzie,ale zazwyczaj trafiam przypadkiem albo na oslep.chce to zmienic,bo gdy boksuje rozluzniam sie i zapominam o problemach.czy biorąc pod uwage ze waże 36kg.to co kocham ma sens?dodam ze mimo wagi chce zostac bokserką tego ze jak sie wkurze,nie jestem sobą .mam 14 lat,ale gdy boksuje rozluzniam sie.czy to ma sens??,to gdy jestem zla
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 674 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11730
,,czesto ktos mnie wkurza i mam ochote mu przylozyc.tak sie i zdarzalo ze ktos dostal po mordzie,ale zazwyczaj trafiam przypadkiem"
Wydaję mi się że twoje cele nie są czyste, a sport zawsze ma sens

trololo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapisz się na sekcje boksu w swoim mieście i będzie po problemie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prawnicy wojskowi

Następny temat

zlamanie kosci promieniowej lewej

WHEY premium