SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biogenix - Cell Pump Orange

temat działu:

Biogenix

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239997

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
DNT

CP - rano na czco 9,5g
mono - w porze tren. 5g

DNT

CP - rano na czco 9,5g
CP - przed tre. 9,5g
mono - po treningu 5g


jak tak brałem
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18210
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
sory ze odswiezam.. kupilem dzisiaj cell pumpa smak naturalny, kwasem cytrynowym zalatuje i takie pytanie mam(nie chcialem zakladaca nowego tematu) .. mozna go laczyc z Dextro Juicem Olimpu w jednej porcji ? pewnie mozna , jesli tak to wg zalecen czy dodawac mniej dextro jesli sie laczy z CP ?

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Jeden ch*j, to wegle ktore i tak nie maja wplywu na cp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30479
Czy tylko ja mam po tym produkcie nieznośne mdłości na żołądku ? Może ktoś sie wypowie w tym kierunku

Pozdro.

kto czyta nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187
Ja to samo.
Ale mam na to sposób...
CP nigdy na pusty żołądek lub z rana na czczo.
Zjedz sobie coś konkretnego (byle nie np smażone jajka lub płatki na mleku bo będzie jescze gorzej)
Proponuje pierdzielnąć CP 15 min po posiłku przedtreningowym (najlepiej makaron/ryż i jakieś chude mięcho).
0 mdłości wszystko super i nawet nie ma tego posmaku. A po kilkunastu minutach nadciąga ostry power! :D

(wogle to słyszałęm że węgle poprawiają przyswajanie składników z CP).

Dla mnie produkt ma jedną wadę. Zwiększa siłę ale bardzo zmniejsza wytrzymałość na serię. Po CP jestem w stanie zrobić czysto technicznie do max 12-13 powtórzeń. Czuć nie tyle pompę co dziwne "kwaszenie" w mięśniach które szybko mija.
Nie warto łączyć z kreatyną. żeby w pełni wykorzystać możliwości preparatu najlepiej brać go nie mieszając (albo mieszając z lepszymi produktami). Tyle na temat moich spostrzeżeń. Ogromne dawki też są zbędne 10 gr codziennie na raz po posiłku/przed treningiem wystarczy.
(mówie to pod swoim kontem).

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tylko 10g dziennie? po treningu nic nie bierzesz?
ja osobiscie laczylem CP z mono i konkretnie wy*ebalo tyle ze nie lubie retencji a jednak troche zalalo na cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Jo jak tego CP dokładnie brać, tak jak pisze producent?? 2 razy dziennie??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
jesli sam cp nalepiej tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix - Cell Pump Natural

Następny temat

Biogenix - Creatine Microform Capsules

WHEY premium