SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biogenix - Cell Pump Orange

temat działu:

Biogenix

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 240170

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
co do rozpuszczalnosci, stak jak stak -> rozpuszczalnosc jak w kazdym ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7109
jak wygląda sprawa z żołądkiem sa jakieś problemy biegunki itp? bo po horsie była masakra

"No pain No gain"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5228
biegunki - nie....
mdłości - a i owszem ;/
ale....ja zawsze staralem sie zjesc poltorej godzinki przed jakis ryz, z mieskiem albo sam ryz + wpc i poltorej godziny pozniej CP, pol godziny po CP na silownie i dawalo rade takie polaczenie ;) na czczo nie polecam -> 3 razy rzygałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
hmm...ja własnie przedwczoraj skoczyłem cykl efekty bardzo dobre jakies 3,5kg na masie i 12 kg na sile brałem Cp 650g + mono 300g dawkowałem 5g mono na czco rano i 15g cell pumpa przed treninigiem najlepeij poniewaz pomopa dobrze łapała xD pod koniec cyklu mialem problemy z piceim cell pumpa juz ciezko wchodził...ale jakos doszedłem do konca ....nie mailem zadnych problemow oprocz pierwszych 4 dni ( brało na wymioty jednak gdy organizm się przywzyczaił wszytko ok !!;)
nei zachowaywałem jakies szczegolnie diety jadłem duzo i starelem sie nie byc głodny !!;)

pzdr=]

By GuTeN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 193
smak zaj**isty
rozpuszczalnosc bdb
pompa i sila zaj**ista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
Czy można łączyć CP z D-Ribose z olimpu dla lepszych efektów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
do ilu tygodni was kopalo CP? tylko tak szczerze, nie ile trwal cykl tylko ile czuliscie progress itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
yyy to zalezy od oraganizmu kazdy inaczej poczuje ;) tak konkretnie to w 4 tygodniu ;D na 6 xD tylko ze Cn np. moze albo wczesniej albo pozniej czekaj jedz duzo a napewno da ;)

pzdr=]

By GuTeN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie chodzi mi o czekanie itp tylko na ile tyg cykl zaplanowac, bo dawki wszyscy biora praktycznie takie samo i pewne rzeczy moga sie ze soba pokrywac, nie sadzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 40
ja miałem cell pumpa 650g + mono 300g i brałem tak ze 5g mona na czco z rana a 15g CP przed treningiem jakies 30 min dobr apompa była potem xD

a w dni nie trenigowe tak samo w tych godzinach dało mi 12kg na sile i 3kg na masie :)

zrob sobie tak zoabczysz efekty to twoj pierwszy stak ?

By GuTeN

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix - Cell Pump Natural

Następny temat

Biogenix - Creatine Microform Capsules

WHEY premium