SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biogenix - Cell Pump Orange

temat działu:

Biogenix

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 239970

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Wiesz co, ja nie mam pojęcia, ale nie wydaje mi się raczej żeby olimp oszukiwał ze składem(bo etykieta sie bankowo nie zmieniła). Pewnie jest tak jak piszesz - że kolejny cykl nie kopie już tak jak pierwszy Zapodaj sobie Przed treningiem, a na 90% go odczujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
pytanie a jak skończy sie brać to duży spadek siły notowaliście?

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9430
Ja osobiście spadków siły nie miałam żadnych. :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 162
mam tego cell pumpa i jeszcze dokupiłem Xpanda.
Jak proponujecie dawkować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234
a jak u was z masa ? ja narazie jem tydzien i jedyne co sie pojawia to bardzo wielki przyrost siły , wytrzymałości na treningu i POWER jeszcze raz POWER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 244 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31168
ja po tygodniu przytyłem ponad 1 kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234
a tam najlepszym wyznacznikiem jest lustro a nie wafa mi coś strasznie brzuch wydędnia ( chyba tak sie pisze )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 254
Ej mam pytanie
Czy pompa ktora nabierzemy szybko znika? Czy zostaje?
Czy po przestaniu brania zmiejsza sie waga albo obwod bica?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Co za pytania w ogole

Uczucie pompy bedziesz miał na całym cyklu, ale po cyklu raczej się zmniejszy. To wynik wpływu AAKG.

Obwód twojego bicepca( i każdej jednej partii mięśniowej) i jego spadek bedzie zależeć od diety, ale generalnie po stack'ach są małe spadki(o ile są)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 172
Czy wie ktoś ile może kosztować taki Cell Pump??javascript: test('');
javascript: test('');
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix - Cell Pump Natural

Następny temat

Biogenix - Creatine Microform Capsules

WHEY premium