SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biogenix - Cell Pump Orange

temat działu:

Biogenix

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 240151

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak będzie lepiej
w dziale Olimpu napisali, że jak brać na czczo to z ciepłą wodą wtedy rozpuszczalność jest większa i niby jest ok, albo po śniadaniu że niby mniej się wchłonie ale rewelacji też ma nie być
generalnie rozchodziło się o to że organizm tak reaguje na proszek w wodzie i wydala jak najprędzej może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
szit jak kupie to w wakacje



a to rzaddziale sie wali tylko na poczatku czy cały czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Mariusz_1979, nie kazdy ma takie objawy o jakich piszesz. Ja np. bardzo dobrze tolerowalem CP na czczo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13420
roznie bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
ja takich akcji nie mam
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8035
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
mam za sobą tydzień stosowania
-smak pomarańczowy - przypomina mi sie visolvit z czasów dzieciństwa az mi się pysie po dziecinnemu czieszy :D hehe

a z poważniejszych spraw
- 3,5 łyżki z pudła dwa razy dziennie- rano po przebudzneiu na czczo z 0,5 wody kranówy- żelazówy i zacnie wchodzi. zero objawów niechcianych. porcja nr dwa w godzinach popołudniowych po 8 godzinach min. wcześniejsze doswiadczenia uświadomiły mi jakim dobrym i kosztownym środkiem czyszczącym moze być kredka. Cell Pump nie daje zadnych ujemnych skutków (jak narazie)

odczucia subiektywne:
-podnosci tentno pobudzenia, ogólny poziom pobudzenia (coś ja na termie labo po 6 kawach, na 2 godziny przed treningiem ilośc energi rozsadza aż ręce drżą. i to czuć w czasie treningu prób bólu i wyczerpania jest wyżej.

- podnosci i to znacznie zapotrzebowanie na wode suszych cholera ale czuć tą wodę w mięśniach. pompa przyjemne uczucie

- znaczny wzrost wydolności areobowej (rowerze). zdecydowanie wzrasta prędkość i czas w jakim mozna ją utrzymać. dożuciłem ok 5 km/h na przelotach czyli taka coś do 20% szybciej.
- przyspieszona regeneracji. ekstra kop do metabolizmu.

słowem - dobre cholerstwo daje mocnego kopa, zdecydowanie większego niż zwykłem wodzianki które kiedys testowałem.




Zmieniony przez - szafrani w dniu 2007-05-21 13:21:40

Zmieniony przez - szafrani w dniu 2007-05-21 13:49:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
bez rewelacji, oprocz lekkiej pompy nic nie czulem.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1544
Włąsnie jestem na cyklu kreatynowym do tego dextro, biało, carbo, HMB, cynk, witaminy. Jeszcze przed cyklem na sucho po treningu bica i trica miałem pompe uwaga nie mniej niż 2cm, aż czułem całe łapy! Z 35,5-36cm do 38-38,5cm. Teraz jestem na krecie i pompa jest jeszcze większa. Chciałbym się dowiedzieć czy warto po cyklu na krecie zrobić przerwę i kupić 2 puchy Cell Pumpa. Ćwiczę na poważnie od 3 miesięcy co możecie poradzić. Mam 19 lat,85kg. W ciągu ostatnich 2 miesięcy przyrosło mi prawie 6cm w bicu i stanęło na chwile a dieta i trenigi były. Bardzo zainteresował mnie produkt Biogenixa ze względu na cene i możliwości jak na dość tani produkt. Ma wiele pochlebnych opinii i jest raczej przenaczony dla początkujących ze stakami. Co byście zrobili w mojej sytuacji? Z góry dzięki za pomoc. Pozdro.

Kulturystyka - sport dla elit?
Jeśli Ci pomogłem rzuć SOGIEM!
Jeśli możesz także odbij SOGa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
Dobry specyfik :D kwasne dobrze pobudza teraz bede robil kolejny cykl na tym :D

By Animal...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix - Cell Pump Natural

Następny temat

Biogenix - Creatine Microform Capsules

WHEY premium