SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps wtf??;p

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5982
Witam mam problem z bicep a dokladnie z przyrostem jego ;p cwicze pol roku i przyroslo mi 2,5 cm od tego czasu. Mam diete
Cwiczenia ktore wykonuje to:
Uginanie ramion ze sztanga lamana stojac 12 9 9
Uginanie ramion na modlitewniku 12 9 6
Uginanie ramion chwyt mlotkowy tez na modlitewniki na "kaloryferze" ;p tak to nazywam 12 9 9
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
ja ci to moge chłopie powiedzieć na przykładzie ćwicze pół roku miałem w łapce 33cm (może bo nie mierzyłem) ćwiczyłem 3 razy w tyg a raz w tyg bica, mój kolega ćwiczył bica dzień w dzień i myślał ze już mu coś tam rośnie a nic nie rosło i do tej pory nic nie ma ja już mam 36cm (fota w profilu) kolego ćwicz, jedz, regeneruj się i tak dalej

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7109
wiesz to wszystko zalezy od genetyki i twojej psychiki,jesli na treningu myslisz ciagle i bicepsie skupiasz sie tylko na nim to ci nie urosnie,u mnie na silce jest koles ktory na kazdym treningu robi bica i wgole mu nie rosnie,dlatego skup sie na innej partii niz biceps i zobacz czy bedzie efekt,moze tez byc wina diety

"No pain No gain"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9878
jesli kolega cwiczy na kazdym trenie bica to niech sie nie dziwi ze nie rosnie istnieje cos takiego jak regeneracja miesni.

do autora- powody czemu nie rosnie bicek moga byc rozne. moze cwiczysz go zbyt czesto albo wykonujesz za duzo cwiczen. mi wystarcza 2cw. po2 serie i tez pozadnie puchnie. roznie dobrze miesien mogl sie przyzwyczaic do tych cwiczen jesli robisz je zbyt dlugo. przestrzegajac te zasady masz jak w banku ze uroosnie...

Nil mortalibus ardui est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18189
Za dużo ćwiczeń... pamiętaj, że więcej nie znaczy lepiej

wklej cały swój plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3237
Skibeks

dokladnie jak kolega powyzej.
plus
skup sie na ciezkich cwiczeniach,przede wszystkim przysiadach i bedzie lepiej.
masturbacje zostaw,jako zajecie pozatreningowe.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5982
Ej ale czy ja napisalem ze cwicze na kazdym treningu kto to tak wywnioskowal???????!!!!!!!! CWICZE RAZ W TYGODNIU!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5982
A wlasnie Ulubieniec co do masturbacji to kazdy sadzi wedlug siebie i tego sie trzymajmy. A i tak na marginesie slyszalem ze to nie pomaga a wrecz szkodzi rozrostowi ale to tylko tak slyszalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3237
Skibeks


hahaha

moim zdaniem popelniasz typowe bledy nowicjusza:

lapiesz sie za zaawansowana forme cwiczen,jaka jest split,nieprawidlowo dobierasz objetosc(ilosc serii i powtorzen na grupy miesniowe) wzgledem swoich mozliwosci,kaleczysz technike,a przede wszystkim nie przykladasz sie do odpowiedniej ilosci i jakosci pozywienia...
...a potem mamy posty tego typu,jak twoj.

pozdrawiam.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5982
Po pierwsze skad wiesz jaka mam diete i co jem. Po drugie piszesz o mojej niby zlej technice chociarz nie wiesz jak robie. A po trzecie nie czytasz co pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5982
A wlasnie co do splita cwiczylem tekze fbw przez dwa miechy ale bic nie ruszyl z miejsca.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zagubiony w gąszczu małolatów

Następny temat

Trening FBW do oceny

WHEY premium