SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps nie rośnie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Witam, krótkie pytanie co robić jak biceps nie rośnie? w sensie jakie ćwiczenia polecacie? po prostu triceps idzie a biceps stoi i wygląda to dziwnie, nie wydziwiam bo znajomi mówili mi to samo. Są ćwiczenia na stagnacje bicepsa? - dzięki wielki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 960
Na stagnacje najlepsze są superserie :) . Wiem z własnego doświadczenia ostatnio miałem to samo :).
Podaj swój trening bicepsa :) . I powodem przez który nie rośnie może być dieta, choć jak mówisz że tricek rośnie to z dieta jest chyba spoko :) . Najpierw rozpisz trening :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 654
Nie rośnie, bo może nie wykonujesz na niego ćwiczeń albo wykonujesz, ale za dużo albo po prostu zła technika :). Polecam atlas ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Smerfik
Nie rośnie, bo może nie wykonujesz na niego ćwiczeń albo wykonujesz, ale za dużo albo po prostu zła technika :). Polecam atlas ćwiczeń


Głupia odpowiedź wykonuje ćwiczenia staram się je wykonywać z dobrą techniką tak jak ma być, za dużo raczej nie. atlas sprawdzałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 960
Rozpisz swój trening bicepsa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Kichi1996
Na stagnacje najlepsze są superserie :) . Wiem z własnego doświadczenia ostatnio miałem to samo :).
Podaj swój trening bicepsa :) . I powodem przez który nie rośnie może być dieta, choć jak mówisz że tricek rośnie to z dieta jest chyba spoko :) . Najpierw rozpisz trening :)


Bicep robie w pon i w czw.

pon:
plecy tył barku i biceps dziś robiłem Uginanie na sztandze podchwytem 4x8, hantle z supinacją 4x8 i modlitewnik 4x8

czw: też 3 ćwiczenia uginanie na sztandze podchwytem, supinacja i młotek na hantlu ( modlitewnik dodałem na dwóch treningach) zmieniam ćwiczenia może coś pomorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
KuCi
Kichi1996
Na stagnacje najlepsze są superserie :) . Wiem z własnego doświadczenia ostatnio miałem to samo :).
Podaj swój trening bicepsa :) . I powodem przez który nie rośnie może być dieta, choć jak mówisz że tricek rośnie to z dieta jest chyba spoko :) . Najpierw rozpisz trening :)


Bicep robie w pon i w czw.

pon:
plecy tył barku i biceps dziś robiłem Uginanie na sztandze podchwytem 4x8, hantle z supinacją 4x8 i modlitewnik 4x8

czw: też 3 ćwiczenia uginanie na sztandze podchwytem, supinacja i młotek na hantlu ( modlitewnik dodałem na dwóch treningach) zmieniam ćwiczenia może coś pomorze


Cały trening wrzucę potem, w każdym razie ja bazuje na warszawskich koksach, na treningu owcy troche edytowałem jego plan robie klate,biceps,triceps 2 razy w tyg nogi raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 960
Hmm. Taka troche monotonia w tych ćwiczeniach :) .3 ćwiczenia 4 serie po 8 powtórzeń :) . Taka monotonia może byc powodem stagnacji :) . Ja preferuję progresję ciężaru i jest spoko :) . Ja bym Ci radził zrobić tak:
1 ćwiczenie 3 serie 12,10,8 powtórzeń i co serie ciężar +
2. ćwiczenie 3 serie to samo
3. ćwiczenie to samo
4. superserie:hantle z supinacja nadgarstka + łamany :) mniejszy ciężar niż w normalnych seriach i po jakoś 10, 12 powtórzeń :)

Ja tak zrobiłem, odjąłem po serii z kazdego cwiczenia i zamiast tego na konie superserie :) . Ruszyło z kopyta :) . Zastosowałem rownoczesnie progresje ciezaru :) . Te 2 rzeczy mi bardzo pomogły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Siłownia jest nawet spoko ale akurat nie ma gryfu łamanego, no widze ciekawię mi to rozpisałeś zastosuje się w czwartek zobacze jak mi się ćwiczy. ale nie rozumiem jak tą super serie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 960
Hmmm, to nie ma znaczenia czy łamany czy prosty, po prostu zginanie ramion podchwytem :P .
Złap sie za hantle, robisz 12 powtórzeń na łape, odkładasz i od razu łapiesz sie za sztange :) . bez odpoczybku i kolejne 12 powtórzeń ;) . Nawet jak nie bedziesz dawał rady i troche z technika bedzie gorzej zrób te 12 powtórzeń, musisz przeciążyć te mięśnie :) . Wtedy ruszą :) . Ja miałem identyczna sytuacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 960
Dobierz sobie jakieś 2,3 cwiczenia i rób te superserie (serie łączone) :) . Nie jest ściśle powiedziane jak to ma wyglądać :) . Masz dac na nich z siebie 100% :) . Ciężar dobierz z głową :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Animal Flex jest dla mnie?

Następny temat

Czy mogę zacząć wspomagać się już kreatyną?

WHEY premium