SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps nie rosnie :( pomocy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4361
mam 19 lat moj staz to 16 miesiecy waze 75 kg mam problem mam tylko 35 w lapce triceps jest ok ale biceps wogole nie chce rosnac prosze o pomoc :( probowalem juz roznych rozwiazan treningowych prosze was o pomoc

"co mnie nie zabije to mnie wmocni"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5294
tak tu się zgodze z Grabiee, wiem to po swoim przykłądzie biceps i triceps mi rośnie ale z klatką i barami mam problem.
Na mnie na biceps działa dużo serii z dużumi obciążeniami. Ale to już sprawa indywidualna bo na każdego będzie działać co innego, kwestia także genetyki
EDIT: znaczy się źle to ująłem robie 5różnych ćwiczeń po 3-4 serie na początek daje uginanie z hantlami w siadzie a na koniec uginanie do konta 90stopni na modlitewniku z hantlami. I jak zaproponowałem koledze żeby zrobił ze mną to ostatnie ćwiczenie to po nim powiedział: "porządne ćwiczenie teraz to dopiero czuje bica"

Zmieniony przez - kit w dniu 2006-11-20 15:03:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
napisz plany jakie stosowałes do tej pory
tez mam z bicem problem i tez teraz cos musze namieszac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4361
ostatni plan na bic byl taki:
4 serie uginania na modlitewniku ze sztanga po 12 powturzen
4 serie uginania sztangi stojac po 12 powt
3 serie uginanie ramion z wyciageim dolnym bloczek prosty 12 powt

"co mnie nie zabije to mnie wmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 890 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17794
zmieniaj ćwiczenia, kolejność, ilość serii, powtórzeń, dni treninngowe, itd...

moc moc moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
ile masz wzrostu? moim zdaniem nie ma co rosnac bo nie mam masy

Zmieniony przez - szczuplin w dniu 2006-11-20 13:56:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
staz??
czy robiłęs progresje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1301
nie zaduzo 11 serii ? wg mnie powinno sie wykonywac 8-9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5294
spróbuj dodać do swojego plany kilka ćwiczeń czysto armwreslingowych czyli takie jak uginanie przedramion na moglitewniku do konta 90stopni z hantlą, ostatnią serię spróbuj nałożyć sobie więcej na hantlę i utrzymać ją w koncie 90 stopni tak długo jak dasz rade. Ja jak włączyłem to ćwiczenie do planu na bicepsa to odrazu poczułem różnice w sile a obwód się zwiększył o 2cm w misiąc. A i na mnie teżdobrze działało uginanie hantel w siadzie z dużymi obciążeniami i co tydzień dokładałem 2,5kg. Spróbuj mi to nie zaszkodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1301
i po 10 tygodniach dolozyles 25kg : ) nieźle xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5294
zawsze jest moment że już dalej nie pójdzie więc trzeba zmniejszyć obciążenie i dalej próbować. Dobra ja dokładałem 2,5 co drugi trening i starałem się podnieść co najmniej 5razy na każdą rekę i to się udawało, ale w ciągu miesiąca udało mi się przejść z 16 na 23kg więc o 7kg się podciagnąłem i czuje że przy następnym traningu będe miał siłę żeby zrobić serię 25kg

Zmieniony przez - kit w dniu 2006-11-20 14:47:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozgrzewka i areoby jaki sprzęt?

Następny temat

Siłownia przy takim układzie?

WHEY premium