SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps! problem czy fatum?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 299
Witam mam takie male pytanko odnosnie Mojego bicepsa
na silowni cwicze 2lata mam 17lat nie biore odzywek nie mam diety
nie opuszczam dni treningowych i zadko robie przerwy mianowicie... ja zaczynalem cwiczyc mialem w bicepsie 34 :P przez 2 lata nic nie ruszyl!! jestem zalamany nadal mam 34
rozpiski nie wymienie teraz bo mam na silowni cwicze 5dni w tygodniu od 2miesiecy wczesniej cwiczylem 3 dni w tyg przez poltora roku na biceps mam 2 cwiczenia modlitewnik i hantle na stojaco w opadzie lub na lawce skos siedzac i zmieniam sobie cwiczenia co tydzien na inne..
Triceps... Triceps rosnie klata rosnie wszystko inne rosnie a biceps nie! co to jest? jakas blokada na umysle? czy mam sie w tylek kuc zeby to roslo do cholery!
chcialem dodac ze olega z ktorym cwicze mial mneijsza lape niz ja zaczynalismy tak samo on juz wyciska na modlitewniku 2razy wiecej odemnie a ja od 2 lat tyle samo kg a ciezaru nie moge dolozyc bo nie ruszy i tak daje bicepsowi w dupe zeby rosna jak doloze wiecej to go naciagne juz raz naciagnolem i dalem tylko 1kg wiecej niz podnosze normalnie wiedz jak nei wiem
FATUM!!!

No pain no gain proste

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz cokolwiek o diecie?

i chcialbym sie dowiedzieć jak się wyciska na modlitewniku na biceps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10039
to co triceps Ci rośnie, a obwód ramienia sie nie zmienia? czaje

http://mojapala.pl/powieksz/aman

http://www.skateboard.pl/  głosować na Łukasza Cebule, ankieta po prawej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
fatum


wszystko robisz idealnie wiec nie widze innej możliwości


fatum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6481
dobry gosciu tric mu urosl a biceps nie i dalej ma 34cm. niesamowite, i to jeszcze z 2 letnim stazem

Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony.(Mike Tyson)

Płacz na treningu, śmiej się podczas walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1749




.

Zmieniony przez - kret98 w dniu 2010-06-28 11:29:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 299
DUDEK nie wszystkich stac na diete
zreszta moi umple cwicza tez na sucho bez diety itp im rosnie maja w lapie 40cm po stazu 3letnim :/ a mi nie
chce dodac ze na modlitewniku cwicze seriami 5x12 przerwa max 1min czasami na ostatnim powt machne 15razy aby oszuac miesnie jak Arnold :) robie tak od 2miesiecy
wczesniej chyba zle robilem bo robilem 12 10 8 6 :D ale tak sie chyba nie robi ale to napewno sie nie przyczynia aby bic nie rosna, nie mam juz sil do tego czasem az nie chce mi sie juz cwiczyc na tej silowni bo nie rosnie ;]
sie wkur... to kupie sterydy

No pain no gain proste

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1749
Najlepiej to zacznij jeść. Dieta nie jest droższa od "normalnego" żarcia. Sprawdzałem. Liczyłem po kaloriach i zwykły chleb drożej wychodzi niż np. makaron durum z biedronki.

A sterydy to nie lekarstwo na niedożywienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
i co robisz biceps w c***a jak Arnold i nadal nie rośnie?
zrób w c***a go bardziej i zrób 20 powt może urośnie

powiedz tylko jakim cudem triceps Ci rośnie a obwód ramienia się nie zwiększ?:D triceps to większa część masy ramion

kret98
co do tego że dieta nie jest droższa od "normalnego" żarcia to się nie zgodze:)
może dla laski co je 1,5k kcal

Zmieniony przez - jac88 w dniu 2010-06-28 11:36:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10039
musisz zrobić 10 serii po 60 powtórzeń, wtedy ruszy

weź sie za miche i zacznij wreszcie normalnie ćwiczyć ten biceps, to mała partia mięśniowa

http://mojapala.pl/powieksz/aman

http://www.skateboard.pl/  głosować na Łukasza Cebule, ankieta po prawej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1810
Walnij se coś takiego

Uginanie ramion ze sztangą prostą stojąc 12-12-10
Uginanie z chwytem młotkowym 12-12-10
modlitewnik 12-12-10-10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o dobranie ćwiczeń i diety.

Następny temat

Prosze o laweczke WYTRZYMAŁA

WHEY premium