SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps! problem czy fatum?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9085
SFD_2 - chłopie, jesz pewnie 3 posiłki dziennie, na dodatek nędzne. Na śniadanie pewno ze 2 kanapki i tak do obiadu. Jak nie będziesz jadł więcej to nie urośniesz to jest proste jak słońce . Niestety, brak pieniędzy musisz przeboleć albo jakoś wykołować kasę bo nie wszyscy maja co do gara włożyć taka jest prawda.

Zmieniony przez - MegaMuscle w dniu 2010-06-29 08:31:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 299
MegaMuscle stac mnie jedynie ebdzie od wakacji na odzywki do 100zl na miech ale diety za to nei zrobie wiedz bede kupowal jakies gainery bialka albo kreatyny
a jem 5-6razy dziennie i to zalezy rano np 5kanapek z pomidorem szynka ogorkiem itp potem obiad mieso potem cos przekasze jakis ser albo mleko itp wieczorem tez kanapki i tak sie jakos uzbiera

No pain no gain proste

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 299
barnabas26 sluchaj baranie jak Ci sie nie podoba to spi***** masz w ch**** innych tematow do czytania
sam jestes o niskiej inteligencji nie mow jak nei znasz kogos i nie wiesz gdzie do szkoly chodzi bo napewno wyzszej niz ty skonczyles wiedz laskawie zamknij jape chamie i robilem co moglem przez te 2lata ale nic sie nie dalo jak masz jechac po ludziach i mowic co maja robic i obrazac ich to wy******laj z tego forum albo zalatwie Ci bana

No pain no gain proste

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1749
SFD_2 ogarnij sie. Chlopaki ci piszą dobrze a ty ich obrażasz.
A kase na odżywki masz a na diete nie masz? Nie mam pytań.

PS. Jesli to nie bedzie dla twojego mozgu za duze wyzwanie, policz ile teraz wydajesz na zarcie. wliczaj wszystko-kazda kromke, kazdy kawalek pasztetu, kazda parowke i napisz ile wydajesz na zarcie. Jesli to bedzie za malo, policz ile teraz jesz kcal, i ile bys wydawal jakbys jadl tak jak teraz, ale mial np.3500kcal i 2g bialka na kg masy ciala.

Policz a potem wroc i postaw kazdemu gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 377 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3164
no jak ci triceps urusl to w lapie tez musialo urosnąc chyba ze se wykroiłes bicepsa i go zmierzyles. a jak nie wezmiesz wiecej ciezaru to ci nie urosnie to chyba normalne nie?. Wypij se kawe mocną przed treningiem i nie wal konia do 11 rano w lozku bo to tez nie pomoze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
A zamiast chleba kup lepiej owsa, który jest owiele tańszy albo ryż i kasze to są grosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10134
nie no SFD_2 nadal utwierdzasz nas w przekonaniu ze jesteś głupiutki jak but z lewej nogi... trochę kultury tutaj co ?!
Tez ma 17 lat i jakoś sie dogadałem ze starszymi ze mi kupuja wszystko co potrzebne na diete i wiesz co ? taniej jjem niz oni bo nie szamie ciastek, nie kupuje alko itd najdroższe w tym wszystkim to cyc z kury ale to mozna czym innym zastąpić

i troche zluzuj porty bo jak tak dalej bedziesz sapał to bana pewnie ci dadza;p

Niezbędne minimum to dawać z siebie maximum !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
ja nie wiem jak Ty te 400zł dziennie wyliczyłeś...
codziennie jesz jakieś mięso + ziemniaki...
na upartego to mięso zostaw, ziemniaki zamień na ryż/kaszę (groszowe sprawy)
dodoaj dziennie chociaż jedną rybę wędzoną (majątek to nie jest) i ser biały na noc...
nie wydasz wtedy nawet 150zł...
ale łatwiej kupić odżywki za 100zł i już...
a tak naprawdę w lodówce masz pewnie 75% rzeczy z których byś tą dietyę skomponowal, ale lepiej marudzić i narzekać na własne lenistwo.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 610 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29337
ja nie mowie ze tak jesz...chodzilo mi tylko ze przy odrobinie dobrej woli mozna za taka sama kase (ta dieta co podalem to tez pewnie z parenascie zlotych wychodzi)skomponowac jaka taka diete bo cudow na razie Ci nie potrzeba.i ile pamietam nic nie podales o sobie (budowa,%fatu itp)a swoja droga jezeli inne partie Ci ida(o ile dobrze rozumiem)to problem nie jest w diecie,ale z dieta bylo by na pewno lepiej...reasumujac tak czy tak micha musi byc;)a co do przysmakow to:owszem mam takie szczescie ze stac mnei na diete jak Ty to mowisz...ale np od 3 lat nei tknalem alkoholu,nigdy nie jadam na miescie(chyba ze musze a to sie zdarza 2 razy w roku)jak smakuja slodycze i chipsy to juz zapomnialem i pije oaze z biedronki i nie narzekam...myslisz ze tylko Ty jestes taki biedny i nie masz kasy na jedzenie? pewnei polowa tego forum tak ma i jakos sobie z tym radzimy

Zmieniony przez - Mahoney99 w dniu 2010-06-29 14:53:06

Gdy odpuszczasz,twój przeciwnik ma trening życia i już nigdy go nie dogonisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
Nom też już nie pamiętam jak smakują chipsy albo słodzycze :<
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o dobranie ćwiczeń i diety.

Następny temat

Prosze o laweczke WYTRZYMAŁA

WHEY premium