SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps! problem czy fatum?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 387 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10134
2 lata i ani milimetra ci łapa nie urosła ? proponuję zmienić sport
a tak na serio to tak gadasz ze nie da sie ciebie zrozumieć ... tirc rośnie i nadal 34 ? jak jest nadal 34 to znaczy ze nic nie rośnie .... albo 2 lata temu miales 34 cm w łapie smalcu

Niezbędne minimum to dawać z siebie maximum !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 299
jac88 no nie cwiczy sie kazdej jednej seri przez caly czas tak samo tylko sie zmienia i dodaje sie o pare wiecej wtedy biceps rosnie i sie oszukuje samego siebie poczytaj sobie
zreszta co zlego w cwiczeniu moim? i tak kur...!! biceps mi nie rosnie a triceps tak nei musisz glupio sie pytac jak masz napisane wyzej poczytaj troszke

No pain no gain proste

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 299
Dr_Kotwica... jak napinasz biceps to triceps Ci sie chowa i zreszta widze ze triceps rosnie a biceps jaki byl taki jest nie wy***alo mi tricepsa ze dodalo mi do obwodu 2cm ze widac roznice tylko widze ze troche go rusza a biceps nie nic i niby czemu mam zmieniac sport?

No pain no gain proste

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 299
kret98 jak dieta jest tania to ja nie wiem jaka Ty masz chyba rano mleko popoludnie ser wieczorem mleko i ser i popijasz herbata? :D
lol dieta nie jest taka wcale tania

No pain no gain proste

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
edytuj posty to raz
dwa chcesz sie za koksy brac a masz z 15kg niedowagi

po trzecie, chłopie jak masz ujemny bilans kaloryczny, zbyt małą podaż białka, to chodźbysz ćwiczył jak Arnold, brał tone koksu to ci nic nie urośnie

im szybciej to zrozumiesz, tym szybciej coś osiągniesz

narazie od 2 lat stoisz w miejscu, bo ci się nie chce nawet sprawdzić jak się odżywiać.

za grosze można sobie dobrą diete ułożyć:

400g ryżu to ****a 2,5zł...
500g cycka z kury to 6-7zł

i naprawdę wielkie mi halo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 299
no lol... ryz mam jesc cod zien i cycki z kury? i to ma byc dieta?:P

No pain no gain proste

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 299
dobra zrobie sobie diete bo sie ostro wkur... macie jakis temat wszystko o diecie?

No pain no gain proste

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1749
SFD_2 mylisz się. Moja dieta to wołowina+makaron 4x dziennie, owsianka+jajka 1x dziennie i w ciągu dnia litr mleka dochodzi i soki owocowe. I cała dieta kosztuje mnie 12-13 zl dziennie.

Odpowiem czemu tak tanio, chociaż jem dużo wołowiny dzien w dzien i innego miesa juz nie tykam. Mam dojscie 10zl/kg chudej wolowinki.

PS. Czytaj podwieszone w odżywianiu

Zmieniony przez - kret98 w dniu 2010-06-28 13:57:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
SFD_2
cos slabo ten biceps oszukujesz skoro Ci nie rośnie
i nie spinaj się

ułoż diete to coś moze ruszy
a gdzie znaleźć info o diecie to kolega wyżej już napisał:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 299
kret98 hahahah 13zl na dzien to nie duzo? lol to jakies 380zl miesiecznie
no i niby jak mam zrobic diete jak nie mam hasju?:D ogarnijcie troche mam 17lat nie pracuje tylko sie ucze dla mnie dieta to jest nie mozliwa jesli tyle wychodzi

No pain no gain proste

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o dobranie ćwiczeń i diety.

Następny temat

Prosze o laweczke WYTRZYMAŁA

WHEY premium