SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Barki wyciskanie na 2 sposoby?????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10690
siema czeto jest tak ze na silowni jestem sam bo kumpel z ktorym cwycze pracuje i chodzi w innych godzinach na silke i mam problem, mianowicie samemu mi jest ciezko wysiskac sztange zza glowy(problem jest z odlozeniem sztangi na stojaki) dlatego wysickam ja na suwnicy i teraz jak mozeccie do podajcie mi wady i zalety tego sposobu cwiczenia barków?????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
nie mozesz wyciskac z za glowy to wyciskaj z klatki daje takie same efekty to raz,dwa unoszenie hantli przodem bokiem i w opadzie na tym sie skupiaj a bede bary ci szly gites

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Wyciskanie sprzed głowy znakomicie porusza cała obręcz barkową ... i zawsze mozna samemu odłożyć ....

Pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 173 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3339
na suwnicy masz ruch kontrolowany a bez suwnicy musisz sie skupic bardziej i chyba lepiej rozwija miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Wyciskanie na suwnicy można porównać do wyciskania na klatkę na atlasie. Nic nie rozwiaj tak mieśni jak wolny ciężar. A na twój problem są 2 rady. 1 z nich już podana wyciskaj sprzed klaty, a druga jest tak, że gdy wykonasz zamierzona liczbę powtórzeń wyciskana zza głowy to weź sobie opuść sztangę tak jak przy pozycji wyjściowej do wyciskania z klatki i odstaw sztangę na stojaki :)

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 397 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7676
Poprostu opuszczając sztangę połóż ja sobie na czworobocznym(kark) a potem wstan z nia i odłóż ja jak tam chcesz. Łatwiej gdy sie wyzej ustawi stojaki...

trening.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
No nie wiem skad takie wnioski ze z przodu wyciskanie to to samo co z tylu, wg mnie jedno i drugieg trzeba robic co jakis czas, bo jak sie z przodu bedzie cisnac, to sie zaniedba srodkowy i tylni akton, na rzecz silnie rozwinietego przodu.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5724
ale serio cwiczenie na suwnicy smith'a daj mniejsze efekty niz wolne ciezary? przeciez to to samo wlasciewie...

najlepsza chwila poranka - kreska koksu do sniadanka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
wolny ciężar to nie to samo co suwnica!

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7220
Astutus to bardzo dziwnie myslisz, niby że wyciskaniem sztangi z klatki zaniedbasz boczne i tylnie, bo imo zza karku obejmuje te aktony tak?? To jesteś w błędzie bo zza karku i z klatki działają na to samo, a zza karku jest bardziej kontuzjogenne (nienaturalny ruch barków) jak nie wierzysz, www.kulturystyka.pl/atlas. Pozdro

SFD rzondzi :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
wady i zalety tego sposobu cwiczenia barków
wad to raczej nie ma żadnych, no chyba że nieco mniejsze napięcie w bocznych i tylnich aktonach naramiennych...

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Środek klatki i brzuch

Następny temat

jaki plan??

WHEY premium