SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIEG BIEG BIEG

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9999

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3069
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
swhczy Twoje pytanie to jest jakaś prowokacja?
a o której Ty wogóle jesz ostatni posiłek?
Jak to było tysiące razy napisane na tym forum przez ludzi o wiele ode mnie mądrzejszych minimum 5 posiłków dziennie i wcale nie do 18-tej ale w odstępach 2-3 godzinnych.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
ja biegam o 5 rano na czczo i tak i tobie polecam

Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
to co w takim razie z utratą mięśni? Wiesz ja nie biegam długo tylko około 30 minut interwałów. Czy to nie spali mięśni a tłuszczyk zostanie sobie w najlepsze?

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6227
Nie ważne czy to będą zwykłe aeroby, HIIT lub inne... Obowiązkowo zanim ruszysz się gziekolwiek z rana z domu powinnaś a odważe sie nawet powiedzieć, że musisz zjeść/wypić coś co dostarczy twoim mięśniom niezbędnych aminokwasów... Bez tego tylko twój organizm bedzie się męczył i spalał niechronione i osłabione katabolizmem mięśnie Może nie wyjaśniam tego czysto zawodowo ale staram się aby było w miare jasno i dokładnie

PS. Co do białka to polecam białeczka Syntrax'a
Jakość bez zarzutów i cena nie taka zła bo np. Matrix'a w Warszawie np. można dostać już za 119 zł Stosuję w suplementacji razem z BSN-True Mass'em i jestem bardzo zadowolony

Pozdro

''Kiedy mięśnie mówią !STOP!... Ja mówię !NAPRZÓD!'' ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
tak też robię dziś np. rano jem tatara i białeczko a dopiero później trening. Niestety leje jak z cebra więc zostaje mi steper i ćwiczenia z obciążeniem w domu.

No to naprawdę bardzo tanio można w Wawie dostać Matrixa. W necie najtaniej znalazłam za 125 + wysyłam oczywiście. Ja chce kupic też Matrixa i ze dwa Nectary.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Otóż to. Na czczo rzecz jasna spalanie tłuszczu jest większe. Ale pytanie brzmi: "Jakim kosztem"? Czy na prawdę warto stracić tak dużo mięśni razem z tłuszczem żeby to potem nadrabiać. Moim zdaniem nie. Dlatego, przed rannym bieganiem obowiązkowo posiłek, lub jeśli Ci się nie chce robić to odżywka białkowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6227
Mmmm... Tatar świetna sprawa Wołowinka to dla mnie najszlachetniejsze mięsko Wiesz co dobre

Matrix to rewelacja Nectar zapewne też, ale nie miałem okazji go stosować Dobra jest jeszcze Syntha-6 z BSN, ale ma niestety troche węglowodanów więcej w porcji, ale jakościowo jest świetna

''Kiedy mięśnie mówią !STOP!... Ja mówię !NAPRZÓD!'' ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
też lubię wołowinkę i raz w tygodniu kupuje jakieś 300 g. tatara i mam na 3 śniadanka.

Porażka coś (a właściwie kółko) się urwało w moim steperze Kettlera . Zajechałam sprzęta.
Na czym będę teraz się rozgrzewała? Idę pobiegać więc jeszcze z pól godzinki bo słońce wyszło.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja ostatnio urwałem kierownicę od mojego rowerka stacjonarnego. Ogólnie jest zajechany, nie działa żadna elektronika, ale do pomiaru pulsu i tak używam pulsometru.
Co do jedzenia to ostatnio wpierdzielam steki z jelenia i jagnięciny. 300g jagnięciny kosztuje 10 zł, więc tragedii też nie ma, a mięsko pyszne i chudziutkie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z udami

Następny temat

POMOCY!chce szybko zrzucić z wagi

WHEY premium