SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIEG BIEG BIEG

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9997

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6227
Właśnie przypatrzyłem się tak na szybko ofercie, aby troche ułatwić Ci sprawę i z tego co zobaczyłem to chyba zdecydowanie najtaniej wypada BCAA w kapsułkach(wygodniejsze,praktyczniejsze i precyzyjniejsze )firmy OLIMP Pełna nazwa to BCAA MEGA CAPS 1100 i w jednym caps'ie masz 1100 mg prochu Cena to ok. 87 zł. Tak więc myślę, że się opłaca

''Kiedy mięśnie mówią !STOP!... Ja mówię !NAPRZÓD!'' ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Ślicznie Ci dziękuję. chyba sobie zamówię więc dojdą jak będę w Polsce.
Przeraża mnie jednak dawka 5-6 kapsułek 2-4 razy dziennie. Może ja powinnam nieco mniej tego łykać?

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6227
Stosuj to wedle własnej potrzeby Tu chodzi o poranne aero Jeżeli po aero zjadasz od razu pożądny posiłek(węgle złożone+białko ) i cała dieta jest sprawdzona i jest Okey oraz posiłek białkowy na noc także jest (mam tu na myśli twaróg z oliwą lub jajka(całe)) To stosuj wtedy to BCAA tylko raz dziennie mianowićie przed treningiem Myślę, że 3-4 capsy wystarczą, więcej nie ma potrzeby

Zależy to również od intensywności z jaką będziesz wykonywała trening. Jeśli będzie on długi i mocny to wtedy możesz wziąć troche więcej capsów, ale myśle, że nawet wtedy nie powinnaś brać więcej jak 5 capsów

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Excelion w dniu 2008-07-05 09:14:53

''Kiedy mięśnie mówią !STOP!... Ja mówię !NAPRZÓD!'' ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
raz jeszcze wielkie dzięki.
Zrobię tak jak mówisz, czyli na początek 3-4 rano przed treningiem.
Ja z węglami niestety muszę bardzo uważać, bo mam jeszcze sporo fettu do spalenia a to nie będzie łatwe, bo jak mi kiedyś lekarz powiedział mam genetyczną tendencję do odkładania się go na udach i pośladkach, wiec nie ma zmiłuj się. Dieta low carbo i intensywny trening bo inaczej nogi jak udźce baranie .
Moje węgle pochodzą właściwie tylko z warzyw no i twarogów. Raz na tydzień jem ryż dziki no i jakieś 2 lampki wina wytrawnego do tego.

Dziś zrobiłam sobie w ramach deseru treningowego 16 km bieg. Przed nim łyknęłam L-Carnitynę z saszetki. Boże jak mi było słodko w gębie. Myślałam że zwymiotuję. Taka saszetka ma 250 mg ciekawa jestem czy to dobra ilość przed treningiem o ile wogóle to coś daje.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6227
Po treningu daj koniecznie węglowodany właśnie w postaci ryżu lub grubych kasz Nie jesteś na CKD tylko na Low-Carbie tak więc możesz zjeść nawet do 150g węglowodanów dziennie tak więc po treningu zjedz 100-120g ryżu brązowego lub kaszy gryczanej/jęczmiennej a reszta węglowodanów w ciągu dnia tak jak mówisz z warzyw i przetworów mlecznych oraz orzechów jeśli posiadasz je w diecie
Bez sensu jest całkowicie obcinać węglowodany i nie dostarczać ich zaraz po treningu Uwierz mi doświadczyłem to na sobie

''Kiedy mięśnie mówią !STOP!... Ja mówię !NAPRZÓD!'' ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
mam pytanie odnośnie biegania..

czy można biegać codziennie po 30 minut spokojnego, wolnego biegu ? czy lepiej co drugi dzień ?

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Myślę, że to zależy od tego do czego ten bieg ma służyć.
Jeśli do schudnięcia to ja raczej tego nie widzę, by 30 minut spokojnego biegu dało cokolwiek poza ogólną poprawą kondycji.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
a więc jak i ile biegać żeby służyło schudnięciu ?

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Excelion
ja właściwie tak eksperymentuję teraz z dietami.
Można powiedzieć ze na low carbo to byłam kilka lat bo sporadycznie jadałam makaron, ryż o chlebie czy słodyczach nie wspominając. Efekty jednak nie były zadowalające. Organizm chyba się przyzwyczaił do takiego stanu rzeczy. Dla mnie więc teraz te 30-40 g ww dziennie to jak low carbo a resztę z bilansu to białko i tłuszcze. Chcę zobaczyć jak organizm na to zareaguje ale nie w ciagu tygodnia tylko co najmniej 3-4.

Pozdrawiam

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
To jak i ile biegać to sprawa indywidualna. Jednemu służy to a innemu tamto. Ważne by sobie tak coś dopasować (często metodą prób i błędów) by się za szybko tym bieganiem nie zniechęcić.
Sporo na ten temat na tym forum jest już napisane.

Ogólnie uważa się, że najlepszy efekt przynosi HIIT ale to już dla niego zaawansowanych. Ja sie do tego przymierzam jak przyjdzie mój zamówiony pulsometr.

Ja lubię sport i więc mój trening aerobowy wygląda tak:
pon.-pt.: godzina stepera + 35-40 minut interwałów na świeżym powietrzu
niedziela: 16 km spokojnego biegu
do tego 3 razy w tygodniu wieczorem ćwiczenia na poszczególne części ciała z ciężarkami.

Efekty? Są na szczęście dobre ale jeszcze szmat drogi do upragnionej figury.

pozdrawiam

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z udami

Następny temat

POMOCY!chce szybko zrzucić z wagi

WHEY premium