SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIEG BIEG BIEG

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9998

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
co do biegania przed sniadaniem mozesz cos zjesc zeby cie nie ssało . Ja biegałem ze 3km po sniadaniu to ledwo do wc dobiegałem i kolki itp. lepiej tylko cos przekasic zeby energie miec.

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Teraz jestem już pewna że przed porannym treningiem muszę coś białkowego zjeść.

Powiem szczerze że im dłużej siedzę na tym forum ( a to bitych kilkanaście dni) to mam wrażenie że jestem głupsza. Chyba znajdę sobie lepiej jakąś robotę bo zwariuję
Jedni piszą że warto stosować BCAA inni od razu ze to strata kasy.
Teraz to ja już sama nie wiem co mogłabym ewentualnie stosować przy redukcji będąc na CKD i robiąc trening wg. wskazówek qazara, choć nieco dostosowany do domowych warunków.

Idę na spacer bo już nie wiem jak się nazywam

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6227
He he... Pisałem, że BCAA przydatne jest jeśli trenujesz rano i nic nie spożywasz przed tym treningiem W innym przypadku owszem nie są zbytnio przydatne

''Kiedy mięśnie mówią !STOP!... Ja mówię !NAPRZÓD!'' ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
w ogromnym skrocie:

wykonujesz wysilek aerobowy- miesnei spalają zgromadzony w nich wczesneij glikogen byś mogłą biec (glikogen->energia)

(trzeba wiedzieć ze cialo jednoczesnie korzsyta z kilku systemów energetycznych - w róznych proporcjach -w zlaeżnosci od intensywnosci wysilku -aerobowy, anareobowy - spalanie tlenowe, beztlenowe)

gdy aerobujesz okresloną ilość czasu wykorzsytujesz w calości glikogen mięśniowy, który w najszybciej jest w tej sytuacji pozyskiwany z tkanki mięśniowej, która ulega procesowi katabolizmu -czyli zostaje "rozlozony" mięsień. Jedne komorki muszą zostać przeksztacone w glikogen by pozostałe miały na czym "jechać"

BCAA w formie WYIZOLOWANEJ to jedyne z aminokwsów które komorki miesniowe mogą wykorzsytać jako PALIWO! dasz bcaa dasz paliwo w momencie gdy go zabraknie


spokojnie posiedisz w tym rok to usystematyzujes swoją wiedzę i potem już sama bedziesz wyciagać wnisoki i mam nadzieje pomagac innym

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 956
Excelion moim zdaniem ma racje, porcja białka po obudzeniu i dopiero potem idz biegaj.NAjgorsze co ci moze spotkać ,to odbijanie sie zjedzonego białka i ewentualnie :P gazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Excelion, funinhotsogi dla Was. Mam nadzieję, że się udało, robiłam to pierwszy raz.No wogóle dzięki

Dziś zrobiłam pierwszy raz HIITa, choć właściwie nie zamierzałam
Wstałam rano, zjadłam serek wiejski, wypiłam 30g. białka z wodą. Odczekałam trochę, wypiłam kawę, do tego dwie tabletki L-Carnityny po 400 mg.
Odgrzebałam starą Sigmę ( o dziwo nadal funkcjonuje)i wskoczyłam na steperka. 30 minut na nim poćwiczyłam. Tętno 130-135 ( czyli nie ma szans na HITTa szybciej bym maszynę wykończyła ).
Potem bieganie na dworze na tej górce na której normalnie robie interwały.

Wyliczyłam, że moje HRmax to 200 więc biegnąc pod górę dochodziłam na 3/4 dystansu do 180 i tak do końca a jak zbiegałam do samego końca to puls spadał do 140. Wykonałam to 3 razy.
Jak myślicie może tak być? Czy coś poprawić?
Z czasem oczywiście chcę wykonywać więcej interwałów.

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 956
IMHO ,to sporo żarcia i płynów dajesz przed bieganiem ,tą karnityne popij min 300ml ,kawe bym odstawił carnityna da-ci wystarczajacego kopa wierz mi po tygodniu zacznie sie rozkrecać,ale skoro lubisz pij kawe ,ja bym zmienił na zieloną herbate . Odstawił bym równiez serek wiejski przed bieganiem ,wystarczy białko z carnityną i wodą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
trening HIIT rób conajmniej po dwóch pełnowartościowych posiłkach!

Jeśli łączysz HIIT z aerobami to już nie jest HIIT tylko alfacardio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 956
aha dobrze wiedzieć :)

Zmieniony przez - Tybet34 w dniu 2008-07-09 14:31:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1546 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31468
Czyli HIITa jednak lepiej wieczorem i w dni nietreningowe.
Jak pisałam nie miałam zamiaru łączyć z aerobami bo miałam HIITa na jutro zaplanowanego, ale ja jestem czasem w gorącej wodzie kompana no i skoro już wybiegłam sobie to i spróbowałam.

Brać tą L-Carnitynę przed HIITem? Jak tak to ile wcześniej i jaką dawkę? 800 mg. wystarczy czy może zwiększyć? Wiem już że popić 300 ml wody.

Z góry dziękuję

Czego nie możesz pokonać to powinnaś wykorzystać

http://www.sfd.pl/Kaszmir...__dalsza_droga-t898494.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

problem z udami

Następny temat

POMOCY!chce szybko zrzucić z wagi

WHEY premium