SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIEG- nogi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
Mam pytanie, od niedawna trenuje sprint. Czy miesnie na nogach beda sie rozrastać przez co będą grubsze czy wyrzeźbią się ładnie i będą smukłe ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 317
najpierw lekko się wyrzeźbią, a poźniej zaczną coraz bardziej rozrastać, bo to sprint. Ale dzięki dobrej diecie, możesz to organiczyć. Znam u mnie w szkole taką dziewczynę, która od 1,5 roku trenuje 100m, uda ma trochę umięśnione, ale jest b.szczupła, ma najlepszą figure w szkole. Pzdr.

` d ą ż ą c d o i d e a ł u

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewczyny nie łapią tak masy co mężczyźni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
Dieta...ale jaka ? i z dieta to chyba u mnei bedzie niebardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Owszem trenujac sprint bedziesz miala umiesnione nogi, bo treningi sa tak ustawione by te miesnie byly silne i by pracowaly na szybkosc. Dieta? To trenujesz czy rekreacyjnie sobie biegasz, bo jak to drugie to o rozrost miesni nie masz sie co martwic - pare biegow jeszcze z nikogo wielkoluda nie zrobilo , a jak to pierwsze to rozrostu sie nie hamuje jakas glupawa dieta, bo nie bedzie sie mialo wynikow. Dla informacji jak przestaniesz trenowac miesnie bardzo szybko wroca do poziomu wyjsciowego, wtedy bedziesz musiala sie glowic o diete by w to miejsce nie zebrac tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego dieta nie ?
jak nie dieta to wskazówki żywieniowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ale Skalar. Jezeli cyfra w nicku oddaje date urodzin, bo nic nie wiemy o dziewczynie, to ma 16 lat, zaczala trenowac sprint. Tego tez nie wiemy w jakim stylu. Nie wiemy co chce osiagnac, czy trenuje dla wynikow, jezeli tak to w odpowiednim momencie trener z nia diete ustali, ale nie na poczatku, teraz i tak ma trening ogolnorozwojowy (nikt z nowa osoba nie zaczyna od specjalizacyjnych treningow), jezeli dla zabawy to w sumie teraz, zakladajac, ze je zdrowo, nie musi przeciez zadnej diety trzymac.

Zmieniony przez - obliques w dniu 2007-10-11 16:51:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
co do ustalenia diety przez trenera smiem powątpiewac :( niestety polskie realia

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie trenerzy mają daleko do dietetyki.
Jeśli nick mówi o wieku dziewczyny a chce schudnąć jest to błędne wyjście bo w takim wieku nie zdrowo jest się odchudzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
Nooo to moje bieganie ma mnie doprowadzic do takej formy, zebm mogla pobiec w sztafecie resovii rzeszow wiec raczej nierekreacyjnie. Jesli chodzi o odchudzanie to nie to, w podswiadomosci tluszcz chcialm spalic ale niechodzi mi o stracenie na wadze tylko utrzymaniu takiej jaką mam do tej pory, chodzi mi rowież o to zeby objętość moich nog sie zbytnio nie powiekszyla...



(sorry za orty ale pisanie to nie jest moja dobra strona ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Jak to jednorazowa akcja do sztafety to nie boj sie o nogi, najwyzej troche chwilowo "spuchna", niezauwzalnie. Cwiczac wiecej, na pewno troche tez schudniesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do smaku

Następny temat

Dieta bez utraty siły

WHEY premium