SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieg na czczo, a śniadanie. Dieta redukcyjna.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17
Hej. Nie wiem czy temat już się pojawił, bardzo możliwe, że ta, ja jednakże nie mogę się do tego dokopać.

Moje pytanie brzmi, czy jak biegam na czczo 30 min zaraz po przebudzeniu, to jakie powinnam zjeść śniadanie? Chodzi mi głównie o to jakich składników odżywczych powinnam organizmowi dostarczyć i w jakich ilościach. Z góry dzięki za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
posiłek zbilansowany :D a jaka ilość to nie ma znaczenia
liczy się ujęcie jadłospisu całodziennego oraz rozkład makro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17
wiem, to rozumiem, ale chodzi mi o to, czy ma być to posiłek pełnowartościowy tzn. z uwzględnieniem każdego makroskładnika. posiłki rozpalnowuję sobie sama. jem 4 posiłki, w których każdy z nich ma taką samą kaloryczność i taką samą ilość makroskładników. od niedawna zaczęłam biegać, więc zastanawiam się czy zostawić to tak jak jest czy zmniejszyć bądź zwiększyć wartościowość posiłku po bieganiu na rzecz innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17
ciężko mi jest to dobrze wytłumaczyć, ale jeden znajomy mówił mi, że po porannym bieganiu powinnam się skupić tylko na uzupełnieniu węgli i białka, a ograniczyć tłuszcze na rzecz innego posiłku, z to inny znajomy powiedział mi, że mam odczekać 30 min i zjeść białko i tłuszcze ograniczając węgle. u obu takie podejście było efektywne, więc nie wiem czy mam ocenić to na sobie na podstawie prób i błędów czy jest na to jakiś sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 377 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5503
Skoro jesteś kobietą i nie jesteś na diecie LC to uważam że białkowo-węglowodanowy posiłek byłby ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17
dziękuję bardzo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Najważniejsza jest Twoja reakcja na organizm

Ogólnie nie ma żadnych przeciwwskazań żeby był to posiłek węgle + tłuszcz + białko
ważne by było zbilansowany :)

ale również może to być posiłek białko + tłuszcz
czy białko + węgle


Po prostu liczą się twoje upodobania i bilans makro całodzienny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy białko można stosować na budowaniu masy mięśniowej ?

Następny temat

Dieta od trenera dla koleżanki - wątpliwości

WHEY premium