SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na mase na czczo-ma sens ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Czasami napada mnie ochota zaraz po przebudzeniu żeby pakować, nie jestem jeszcze głodny ale do pakowania aż mnie rwie.

stąd moje pytanie - czy to ma w ogóle jakiś sens ? czy pakując w ten sposób, czyli na czczo, zgubie tłuszcz, który mi trochę zalega na brzuchu a jednocześnie pobudzi mięśnia do wzrostu. Zaznaczam że odrazu po takim treningi jem bardzo konkretny posiłek, ok. 150g kaszy i 200g, piersi.+ 2 tabletki omega 3 , choć z tym olejem to ja już nic nie wiem, bo czy nie można zastąpić te tabletki, lub oliwe z oliwek OLEJEM, NP KUJAWSKIM, bo w koncu też roślinny czyli zdrowy ??

Zmieniony przez - Rufi190 w dniu 2010-12-15 09:41:35
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
jaki jest Twój ostatni posiłek przed snem?

zauważ, że budzisz się,
od ponad dziesięciu godzin [zakładając, że śpisz 8 i nie jesz nic dwie przed snem]
nic nie jadłeś.
i teraz chcesz wykonywać intensywny wysiłek fizyczny.

moim zdaniem to nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Z tego wynika że przed treningiem trzeba się ostro naładować ww i białkiem, tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
tak

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie trzeba ładowac

dobry posilek przed snem, ze sporą dawką wegli

rano mala porcja wheya + banan, ew banan + bcaa i na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5125 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78420
Witam!
Dołącze to pytanie do postu kolegi.

Również buduję masę mieśniową, ale muszę dbać o to aby się zbytnio nie zatłuszczać.

Zwykle biegam bardzo długie dystanse i nie mam z tym problemów, jednak dzisiaj rano -15 stopni nie daję większych szans (dla chcącego nic trudnego, ale bieganie dla mnie jest przyjemnoiścią a nie przymusem).

Co powiecie na to, że przed snem jadam posiłek typowy (tj serek wiejski z tłuszczem i warzywami) a po przebudzeniu wypijam porcję BCAA i na orbitek lub na basen na 30/ 40 minut i trening z niską intensywnością (ok 140 uderzeń na minutę - typowe spalanie tłuszczu) ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
Faftaq z wlasnego ( i nie tylko ) doswiadczenia wiem , ze banan przed treningiem nie jest dobrym rozwiazaniem ( cukier prosty) powoduje "zamulenie" spada cukier . To jak to jest ? W moim odczuciu tak wlasnie sie dzieje , rozwin ta wypowiedz troche bo jestem ciekawy

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 274 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113725
mysle ze nawet starczy samo BCAA, zeby chronic sie przed ewentualnym katabolizmem, zobacz po ilu godzinach postu trenuje sie przy Intermittent Fasting
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Rano potrzeba nam szybko energii, jeśli chcesz ćwiczyć jak piszesz. Trening bedzie trwał ok 1 godz nie powinno Cię w tym czasie zamulić zwłaszcza że spozyjesz banana z białkiem.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowe tłuszcze, czyli co i jak ?

Następny temat

Ektomorfik

WHEY premium