SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ania Kapusta sezon 2016

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23537

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3563
trenuje sobie cały czas, jedzenia już jak na mnie całkiem sporo :D
ostatnio chyba jakieś przemęczenie - mimo, że spię po 7-9h...

wczoraj klatka i łapy:

wyciskanie hantli skos 4s
rozpiętki w bramie 4s

uginanie wyciągi w bramie + wyprosty sznur 4s
uginanie wyciąg dolny + wyprosty podchwytem 4s

+ brzuch i rozciąganie

dzisiaj nogi:

wyprosty 4s (jak zwykle 10p x 3 ciężko, 10p wolna ekscentryczna 10p koncentryczna i przytrzymanie)
martwy na prostych z wysunięciem w przód 4s max 40kg - nie wzięłam pasków :P
uginanie jednonóż stojąc 4s
odpychanie platforma po skosie 4s
wypychanie bioder na maszynie do wyprostów 4s
przysiady z półsztangą 4s - odcięło mnie i już miałam dość :D







Miska dzisiaj:
I. 6 całych jaj
II. 30 g chopków + 150 g kury + 40g sera
III. 60 g skrobii + 5 g białko + 10 g chopków + wafel ryżowy + 5g cornflakes + 10g cocoszoki + 200g kura
IV. 50 g skrobii + 5 g białko + 10g chopków + wafel ryżowy + 5g cornflakes + 150g kura + 40g ser
V. 5 całych jaj + 40 g sera + 5 chlebków z biedry
+ 20g białka do lodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
nie znudził się jeszcze ten budyń?:d
z odzykwa białkowa jest ok?

bo zawsze tylko z kakau albo cynamonem robiłem;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21597 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870897
Stary, to spróbuj z tymi aromatami smakowymi z My Protein albo z guiltfree. Jak wczoraj dałem marcepanowego to prawie orgazmu dostałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
właśnie wczoraj kupiłem dwa, ale tylko owocowe były bo wykupione, mango i brzoskwinie wziałem;d

a zapomniałem całkiem o tych bydyniach, a przecież mogę :P


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-07-06 07:38:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Co to chopki? tak z ciekawości tylko i wyłącznie - w jakim celu masz takie dziwne źródła węglowodanów? Tak czujesz, że to się u Ciebie sprawdza czy jakiś szczególny powód? Bo widzę w sumie same płatki śniadaniowe i wafle a skrobia w jakiej postaci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
chopki to płatki czekoladowe z biedronki. Skrobia to budyn z kako i słodzikiem czy tam czyms, co a;la jak krochmal , jak mama robiła :D

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Ja się tam nie znam, ale coś mi się wydaje że to chodzi głównie o walory smakowe :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3563
MARIAN 17
nie znudził się jeszcze ten budyń?:d
z odzykwa białkowa jest ok?

bo zawsze tylko z kakau albo cynamonem robiłem;d


od listopada w sumie jem cały czas i właśnie albo jakiś aromat albo białko zmieniam czy inne płatki dosypuje i jak zjem taka michę to przynajmniej się zapcham i nie podjadam haha

eveline
Co to chopki? tak z ciekawości tylko i wyłącznie - w jakim celu masz takie dziwne źródła węglowodanów? Tak czujesz, że to się u Ciebie sprawdza czy jakiś szczególny powód? Bo widzę w sumie same płatki śniadaniowe i wafle a skrobia w jakiej postaci?


ryżu nie jadam to póki mam sporo ww to korzystam z tego co lubię



Da_Riusz
Ja się tam nie znam, ale coś mi się wydaje że to chodzi głównie o walory smakowe :p


Daro jak Ty mnie dobrze znasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A sylwetka dobrze reaguje na słabej jakości jedzenie? Pytam tylko i wyłącznie z ciekawości, bez żadnych złośliwości ani nic, żeby nie było
Sama ostatnio zauważyłam, że co wracam do czystej miski to czuję się gorzej niż jak jestem gdzieś na wyjeździe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3563
eveline
A sylwetka dobrze reaguje na słabej jakości jedzenie? Pytam tylko i wyłącznie z ciekawości, bez żadnych złośliwości ani nic, żeby nie było
Sama ostatnio zauważyłam, że co wracam do czystej miski to czuję się gorzej niż jak jestem gdzieś na wyjeździe


szczerze? jadłam i ryż z kurą i oliwą pare razy dziennie i wtedy było gorzej , bo cały dzień wydęta teraz jedynie ciąża spożywcza wieczorem, bo jem mega objętościowo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SFD TEAM - Marta Kwiatkowska - Olympia Prague - MPJiW

Następny temat

Wojciech Piela - Przygotowania do sezonu jesiennego 2016

WHEY premium