SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alternatywa dla nóg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2206
Co myślicie o takim treningu na nogi, mam problemy z kręgosłupem dlatego nie chce robić przysiadów a do suwnicy nie mam dostępu
Trening:
Terapia Szokowa
Pracować nad mięśniami cały dzień od 9 do 18. Oczywiście przy zachowaniu przemyślanej diety. Polega na tym że przez 30 min robie 20 seri po 10-15 powtórzeń w każej. Czyli robie w ciągu 30min 20 seri, 30min przerwy, 30min 20seri, 30min przerwy ...... i tak do 18.
Początkowo nogi chudną, ale potem robią się wielkie.
Wyczytałem to w jakiejś książce, co o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Zdawaj relację z tego co się dzieje. Najlepiej opisuj dzień po dniu wraz z odczuciami. Będzie ciekawy dziennik.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 581 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
No ja nie wiem ale dla mnie to totalny kretynizm. Po pierwsze chyba nikt nie wytrzyma czegoś takiego, a po drugie skąd masz tyle wolnego czasu ?!? W mafii jesteś ?

od dzisiaj będę używał słów mijam się z prawdą zamiast kłamałem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9166
jak dlamnie szybka droga do zabicia sie mozliwe ze jest taka metoda ale chyba dla zawodowców z góry odradzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
PROWOKACJA? BANIK?

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
W jakiej książce znalazłeś taki trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2206
"Bioenergetyka i biosynteza" G.P. Małachow, 69str (śmiech na sali :D). jest opisany przypadek kolesia który miał poważny wypadek, długa hospitalizacia itd. miał problemy z nogami bo były połamane, doradził mu Bill Perl ten trening.
*Jeden z wybitnych gwiazdorów kulutrystyki Bill Perl poradził mu, zeby trenował mięśnie nóg w ten sposób:należy pracować nad nimi cały dzień, od dziewiątej rano, do szóstej po południu, ponieważ "nie ma niczego lepszego dla rozwoju mięśni nóg, niż terapia szokowa". W ciągu pierwszych trzydziestu minut Richards {to ten koleś} powinien zrobić 20 seri przysiadów po 10-15 powtórzeń w każdej. Po tym następowała przerwa trwająca trzydzieśći minut. Richards powinien był wypić napój nasycony proteinami i witaminami. Po przerwie ponownie powinien wykonać 20 serii w przeciągu pół godziny. Po nich następowała kolejna, trzydziestominutowa przerwa. I tak od dziewiątej rano do szóstej po południu. Po takim treningu Richards nie był w stanie nawet się poruszyć i dzień przeleżał w łóżku. "Bill uprzedził, że na początku nogi będą chudnąć i w pierwszym tygodniu powinien im dać w pełni odpocząć, a zatem przejść na swój normalny cykl treningowy {całe ciało, 3 dni w tygodniu}. I mięśnie nóg rosły i rosły ...

To żadna prowokacja, poprostu zainteresowało mnie to i czekam na opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2278
Dziwnie wygląda, ale możliwe, że przy odpowiedniej genetyce skutkuje. W sumie widze tu jakieś (nikłe) podobieństwa do A6W.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Zasadniczo jest to trening podobny do Armageddonu.
Wygląda dziwnie, ale moja normalna masówka też mocno odbiega od normy

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-12-20 17:22:35

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Jak to w piosence idzie ... "wszystko się może zdarzyć" może coś w tym jest, kto wie. Poprostu spróbuj kiedyś i opowiedz nam. Ja nigdy bym się na takie coś nie zdecydował bo masochistą nie jestem i nogi mi rosną przy normalnym treningu.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Nie zebym specjalnie chwalił ten trening,ale kumpel rozwalił sobie kolano,ze 4 miechy laził o kulach i za***iscie sobie rozbudował tricepsy.A cwiczyl je w ten sposób,że...musiał wchodzić i schodzić kilka-kilkanascie razy dziennie po schodach.Na poczatku zakwasy niesamowite,ale potem hmm..bylo niezle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Ja czuję nogi już po 5-7 seriach przysiadów z dużym ciężarem. Nie widzę w sensu w takich eksperymentach. Jak ktoś spróbuje to niech da znać. Jak rozumiem ten trening nie robimy na ciężarach? Wtedy to wykonalne, bo inaczej to tego nie widzę

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2006-12-21 08:47:08

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie ogólne, rodzaj treningu

Następny temat

Poszukuje dobrego planu na siłe i mase

WHEY premium