SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alternatywa dla Cykliczności Michaila

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2606
Witam!
Panowie eksperci może zrobili byście posta z jakimś planem treningowym i rozpisale to wszystko ładnie pieknie ja w cykliczniości zrobił to Michail tylko normalny plan nie obwodowy, bo mi naprzykład ciężko latać jest po całej siłce nie pasi mi to troszkę myślę że jest więcej takich osób podejmie się ktoś takiego zadania?!

Niewielu nas lubi większość nienawidzi a wszyscy się nas boją LECH POZNAŃ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Niechce tutaj nikogo krytykować i wogóle...ale wydaje mi sie że Michail wybrał najlepsze rozwiązanie gdyż każdy na swojej siłowni domowej czy w klubie ma inny sprzęt.I gdyby ktoś ułożył przykładowy trening to i tak będą pytania o ułożenie innego bo jednemu nie będzie pasowało takie ćwiczenie bo nimea n.p suwnicy drugiemu znowu co innego.Każdy dysponuje innym sprzętem i ułożenie uniwersalnego treningu jest niemożliwe.Takie jest moje zdanie,ale pozłuchajmy ekspertów

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2606
Więc powinno być to zrobione tak jak zrobił to Michail są ćwiczenia na fuul sprzęt sama sztanka, hantle plus sztanga. Chodzi mi o to żeby było tak samo tylko żeby nie był to trening obwodowy czyli jak robie klatke to siedzę w jednym miejscu i ładuje. bo jak mam walnać klatkę a zaraz po niej bicepsa to zanim ściągne kółka które waliłem na klate to przekraczam czas odpoczynku między kolejnym ćwiczeniem i wcale nie odpocznę!

Niewielu nas lubi większość nienawidzi a wszyscy się nas boją LECH POZNAŃ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
Qubas dlatego ja jestem zdania że niema to jak swój plan.Na każdego działa inny trening i ja uważam że każdy powiien miec ułożony pod siebie.

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozplanować regeneracje?

Następny temat

Prosze o pomoc !!

WHEY premium