SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexey Lesukov IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1070245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320




dla mnie ta ostatnia fotka to trochę jak kaleka już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38184
bydle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
a jakie ma alex osiagniecia na zawodach?bo jak na razie bardziej jest internetowym mistrzem- super kulturysta.nie przyjechal np do bialegostoku na ms....jak na taki talent(wg zdjec) to troche dziwne podejscie....boi sie konfrontacji z innymi zawodnikami?w rosji tez jak widac pierwszych miejsc nie zajmuje....
troche to przypomina promowanie a la kovac...
jestem ciekaw ,kiedy wystartuje w jakis miedzynarodowych zawodach ifbb z dobra obsada i jakie miejsce zajmie-wiadomo kiedy ma zamiar to zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Patrz strona 66, jego najwiekszy dotychczasowy sukces
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
no ciekawe jak to będzie , w "erze gigantów" to chyba levrone najmłodszy osiągnął największy sukces na olympii, w wieku 24lat 2 miejsce, ciekawe jak będzie z lesukowem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Mylisz sie. Levrone zdobywajac 2 miejsce w 1992 roku mial 27 lat. Haney wygral pierwsza Olympie majac 25 lat.

A tak pozatym to chyba troche go przeceniacie. Ja rowniez sadze, ze to utalentowany zawodnik i ma swietna przyszlosc wsrod amatorow. Ale PRO? Jezeli w ogole sie to stanie, to jeszcze mina lata zanim Lesukov dojdzie do pro i bedzie sie tam REALNIE liczyl. I to co najwyzej w kat. 202 IMO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
scR - bez kitu ja nie ogarniam, jak można tak wszystko o tym sporcie wiedzieć sogacz dawno już nie wchodzi hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Wie tyle co każdy pasjonat. Ale też gratuluje wiedzy

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
Za niski jest by się liczyć w superheavy w prosach. Do 202 nie jestem pewien czy będzie mu się opłacać. Lepiej jest być czołowym amatorem w Rosji niż przeciętnym prosem w USA IMHO :)

Masti nie przyjechał na MŚ, bo to trochę głupota ryzykować karierę, schodzić z towaru i sikać przy jakimś pedale z WADY. Jakby wpadł dostałby wieloletnią dyskwe i zostałaby zmiana federacji, bo na przejście na pro jeszcze raczej szans nie ma :P

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PP w kulturystyce 2007

Następny temat

scR i SneS Gratulacje

WHEY premium